خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نمایندگان مجلس خواستار عدم تغییر اساسنامه پیام نور شدند

نمایندگان مجلس خواستار عدم تغییر اساسنامه پیام نور شدند

نمایندگان مجلس خواستار عدم تغییر اساسنامه پیام نور شدند

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکترعبدالوحید فیاضی ، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارت علوم طرح تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرده بود.

او همچنین افزود: بعضی از نمایندگان که با تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور توسط وزارت علوم مخالف بودند؛ در نامه ای به وزیر علوم خواستار عدم اجرای آن تغییر شدند.

پیش از آن قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، به فعالیت بعضی از افراد شورای گسترش وزارت علوم جهت حذف دانشگاه پیام نور اشاره کرده و همچنین گفته بود، ما خبرهایی داریم که بعضی از افراد شورای گسترش یک هژمونی تحت عنوان بازبینی اساسنامه پیام نور ساخته یا ایجاد کرده اند و همچنین در حال حذف آن دانشگاه خواهند بود.

البته مجتبی شریعتی نیاسر- دست یار آموزشی وزارت علوم آن هم زمان گفت: من صریحا اعلام می کنم که حذف دانشگاه پیام نور و همچنین محدود کردن دانشجویان پیام نور، مطلقا تکذیب می می شود و همچنین هر کسی آن مطلب را اعلام کرده از روی عدم اطلاع و همچنین آگاهی از سیاست های آموزش عالی می باشد.

او همچنین یادآورشده بود: آنچه که ما در وزارت علوم پیگیری می کنیم متناسب سازی و همچنین سامان دهی مراکز آموزش عالی شامل مراکز دانشگاه پیام نور می باشد و همچنین معنی آن حرف نیز نه حذف می باشد و همچنین نه محدودیت.

بر اساس آن نقل از در روز های اخیر بیانیه های اعتراضی شعبه های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه پیام نور حکایت از شایعه وجود محورهایی زیرا و به درستی که محدود شدن پذیرش تحصیلات تکمیلی، کوچک سازی و همچنین عدم حمایت اقتصادی و مالی از دانشگاه دراین اساسنامه پیشنهادی دارد. (+اینجا بخوانید)

 

http://pnuna.com/1394/04/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نمایندگان مجلس خواستار عدم تغییر اساسنامه پیام نور شدند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک