خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نمره قبولی دروس در دانشگاه پیام نور چند است؟

نمره قبولی دروس در دانشگاه پیام نور چند است؟

نمره قبولی دروس در دانشگاه پیام نور چند می باشد؟

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بعضی از دانشجویان و همچنین اساتید دانشگاه پیام نور معتقدند که سوالات امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور استاندارد نیست و همچنین کیفیت مطلوب را ندارند.

گواه آن نظر هم خارج از منبع و همچنین یا ریزشی شدن بعضی دروس در هر نیمسال می باشد.

گاهی سوالات آنقدر سخت می باشد که دروس ریزشی می شوند و همچنین گاهی طراحی کلید آنقدر غیر استاندارد که پاسخ صحیح ۹۰ قسمت و بخش سوالات یک گزینه بوده می باشد!

در صورتی که چه شاید نتوان آن را کتمان کرد که دانشگاه پیام نور نسبت به چند سال شمسی قبل تر پیشرفت قابل توجه ای در استاندارد سازی سوالات امتحان داشته می باشد ولی باید توجه داشت بنظر میرسد هنوز تا نقطه مطلوب فاصله دارد.

در آن ارتباط و رابطه جای بسی خوشحالی و همچنین تقدیر و همچنین تشکر از مسئولین مرکز آزمون بخصوص مسئولین آزمون سازی نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور هست که به سرعت و همچنین دقت به اعتراضات رسیدگی می کنند و همچنین در حال بهبود و همچنین کیفیت بخشیدن به آزمون های دانشگاه پیام نور خواهند بود.

همین موضوع باعث شده قبولی در بعضی امتحانات پیام نور گاهی آنقدر سخت می شود که دانشجوی پیام نور به گرفتن حداقل نمره نیز راضی می شود حال سوالی که مطرح می می شود آن می باشد که نمره قبولی دروس در دانشگاه پیام نور چند می باشد ؟

نمره قبولی دروس در مقطع  کارشناسی : نمره قبولی جهت کلیه دروس مقطع کارشناسی از ۲۰ نمره ۱۰ می باشد ، ولی باید توجه داشت سیستم گلستان نمرات ۹٫۵۰ تا ۹٫۹۹ را به نمره ۱۰ گرد میکند و همچنین دانشجو قبول محسوب می می شود.

نمره قبولی دروس در مقطع کارشناسی ارشد : نمره قبولی جهت کلیه دروس کارشناسی ارشد از ۲۰ نمره ۱۲ می باشد ، ولی باید توجه داشت سیستم گلستان نمرات ۱۱٫۵۰ تا ۱۱٫۹۹ را به نمره ۱۲ گرد میکند و همچنین در آن صورت دانشجوی کارشناسی ارشد پیام نور قبول محسوب می می شود.


در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

نحوه محاسبه نمرات پایان ترم و همچنین میان ترم و همچنین دروس عملی دانشجویان پیام نور

نحوه دیدن نمرات میان ترم و همچنین پایان ترم دانشجویان پیام نور

دستورالعمل چگونگی ثبت نمرات دروس نظری و همچنین عملی دانشجویان پیام نور

 

http://pnuna.com/1394/03/%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نمره قبولی دروس در دانشگاه پیام نور چند می باشد؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک