خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نوجوانان و جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد مخدر

نوجوانان و جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد مخدر

جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد اعتیاد آور و مخدر

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

همایش “اعتیاد و همچنین جوانان” با حضور جمع کثیری از دانشجویان، اساتید، کارکنان و همچنین صاحبنظران آسیب های فرهنگی و اجتماعی در واحد علوم و همچنین تحقیقات برگزار شد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علی عباسپور ریاست آن واحد دانشگاهی با گفتن آنکه متأسفانه مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین روان گردان دربین بعضی جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان به روش چشمگیری افزایش یافته می باشد، گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت و همچنین تلاش بسیاری جهت مقابله با معضل اعتیاد گرفته شده می باشد ولی از آنجایی که سوداگران آن عرصه همواره با راه‌های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین پیچیده به دنبال اغفال جوانان خواهند بود بایستی و حتما تلاش بیشتری در آن باره صورت گیرد.

او همچنین افزود: هدف اصلی سوداگران مواد اعتیاد آور و مخدر، جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان بویژه دانشجویان می باشد، بنابراین آن وظیفه دانشگاهیان می باشد تا با آگاه سازی دانشجویان نسبت به مخاطرات و همچنین آسیب های ناشی از مصرف موادمخدر و همچنین ساخته یا ایجاد شرایطی نا امن جهت سوداگران آنها را از محیط دانشگاه دور کنند.

دکتر عباسپور تصریح کرد: همچنین و علاوه بر علم آموزی و همچنین دانش محوری ساخته یا ایجاد محیط امن و همچنین سالم جهت دانشجویان شامل وظایف دانشگاهیان می باشد که در آن باره راهنمایی و همچنین همکاری دستگاه‌هایی نظیر پلیس پیشگیری و همچنین مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر ضروراست.

او همچنین ادامه داد: مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد دانشگاه ها با نمایش همایش های علمی تشویق و همچنین ترغیب جوانان به ورزش، فرهنگ سازی و همچنین اطلاع رسانی از مخاطرات موجود درجامعه و همچنین بیش از پیش به آن آسیب های فرهنگی و اجتماعی فراروی جوانان و همچنین دانشجویان توجه کنند تا بتوان با ساخته یا ایجاد یک محیط مناسب و همچنین سالم، دانش آموختگانی متخصص و همچنین مفید جهت جامعه و همچنین پیشرفت ایران اسلامی تربیت نمایند.

دکتر عباسپور ادامه داد: واحد علوم و همچنین تحقیقات به عنوان یک واحد تحصیلات تکمیلی آمادگی کاملی جهت هرگونه همکاری تحقیقاتی، اختصاص و همچنین تعریف پایان نامه‌ها و همچنین تزهای دکتری جهت مقابله و همچنین پیشگیری از مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر دارد.

دکتر بابایی دست یار دانشجویی واحد علوم و همچنین تحقیقات نیز در آن مراسم با گفتن آنکه هدف آن همایش آگاه سازی و همچنین اطلاع رسانی به دانشجویان در مورد مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین آسیب های ناشی از مصرف آن هم می باشد، گفت: جهت رسیدن به آن مقصود تنها نمی قدرت به نمایش همایش بسنده کرد و همچنین نیازمند مشارکت تمام اقشار جامعه، نهادها و همچنین قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف حکومت می باشد.

به به گفته روابط عمومی واحد علوم و همچنین تحقیقات، او همچنین با گفتن آنکه معاونت دانشجویی واحد علوم و همچنین تحقیقات برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مدون و همچنین متنوع جهت ساخته یا ایجاد محیطی مناسب و همچنین با نشاط جهت تحصیل جوانان نظیر نمایش المپیاد اسپورت و ورزشی در آن واحد دارد، افزود: ورزش باعث نشاط روحی و همچنین سلامت جسمانی می باشد و همچنین می قدرت با بهره مندی از فعالیت های اسپورت و ورزشی به ساخته یا ایجاد بستر سالم و همچنین با نشاط جهت دانشجویان اقدام کرد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%AF%D9%81-10026
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد اعتیاد آور و مخدر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک