خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نیمی از صندلی های دانشگاه آزاد اسلامی خالی از دانشجو

نیمی از صندلی های دانشگاه آزاد اسلامی خالی از دانشجو

قستی از صندلی های دانشگاه آزاد اسلامی خالی از دانشجو

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

بجنورد – ایرنا – دست یار پارلمانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون ۵۰ قسمت و بخش از صندلی های آن دانشگاه در مقطع کاردانی و همچنین کارشناسی خالی از دانشجوست.

81577482 6398717 نیمی از صندلی های دانشگاه آزاد اسلامی خالی از دانشجو

حجت الاسلام علی عسکری روز دوشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا در بجنورد، آن اوضاع را ناشی از کاهش جمعیت دانشجویی و همچنین در مقابل افزایش بی رویه و همچنین قارچ گونه دانشگاه های غیردولتی در حکومت نهم و همچنین دهم عنوان کرد.

او همچنین اظهار کرد: حکومت پیشین جهت دو هزار و همچنین ۵۰۰ دانشگاه و همچنین موسسه آموزش عالی خصوصی مجوز فعالیت صادر کرد که عمده آن مجوزها، شامل دانشگاه ایرانیان که جهت رییس حکومت نهم و همچنین دهم صادر شده، جهت تقابل با دانشگاه آزاد اسلامی بوده می باشد.

او همچنین افزایش بی رویه ظرفیت دانشجو در دانشگاه دولتی پیام نور را از دیگر علل کاهش جمعیت دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی خواند که آن برنامه جذاب و جالب و خوب نیز در راستای تقابل حکومت قبل با دانشگاه آزاد اسلامی اجرا شد.

دست یار دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در حالی قستی از ظرفیت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی و همچنین کارشناسی خالی از دانشجوست که آن دانشگاه همچنین و علاوه بر داشتن ساختمان و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی حدود ۷۲ هزار عضو هیات علمی دارد.

به گفته او همچنین براساس برنامه جذاب و جالب و خوب تصویب شده و مصوب قانون، آن دانشگاه موظف شده در مدت چهار سال شمسی به روش میانگین هر سال شمسی پنج هزار عضو جدید هیات علمی را استخدام کند.

عسکری برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه آزاد اسلامی جهت جبران کاهش ظرفیت دانشجو در آن دانشگاه را واگذاری مقاطع کارآفرینی و همچنین کاردانی به مراکز سماء وابسته به آن دانشگاه و همچنین افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکترا اعلام کرد.

او همچنین فعال سازی شرکت های دانش بنیان جهت تجاری سازی فعالیت های علمی در راستای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را از دیگر اهداف برنامه جذاب و جالب و خوب ای آن دانشگاه برشمرد.

براساس آمار با تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی در دهه ۶۰ به تا حال افزون بر دو میلیون دانشجو از آن دانشگاه در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف دانش آموخته شده اند. ک/۳

۶۹۸۲/۵۱۳۲

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-2-9667
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : قستی از صندلی های دانشگاه آزاد اسلامی خالی از دانشجو

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک