سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / هرم اعضای هیئت علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر اصلاح می‌شود

هرم اعضای هیئت علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر اصلاح می‌شود

هرم افراد هیئت علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر اصلاح می‌می شود

‌ریاست موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر گفت: به زودی جهاد دانشگاهی کاشمر به دانشگاه برتر کشاورزی در منطقه شرق کشور تغییر پیدا کردن خواهد شد.

صادق باغبان در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)– منطقه خراسان، با تبریک سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی گفت: در صورتی که امروز شاهد کسب موفقیت‌هایی در آن موسسه هستیم، به خاطر روحیه جهادی می باشد که کارکنان موسسه دارند و همچنین منافع نهاد را بر منافع فردی یا شخصی ترجیح می‌دهند.

باغبان با اشاره به آنکه چشم‌انداز ۱۰ ساله جهاد دانشگاهی کاشمر ترسیم، نوشته و همچنین تصویب شده و مصوب قانون شده می باشد، گفت: بر اساس آن چشم‌انداز، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر به عنوان یک دانشگاه برتر کشاورزی در منطقه شرق کشور پیش‌بینی شده می باشد که آن چشم‌مقدار و اندازه ۱۰ ساله طی سه برنامه جذاب و جالب و خوب سه ساله تحقق خواهد یافت.

هرم اعضاء هیئت علمی را اصلاح می‌کنیم

ریاست موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر با اشاره به آنکه در صدد هستیم در بعدی نزدیک هرم اعضاء هیئت علمی را اصلاح کنیم و همچنین بخشی از ساختارهای فیزیکی را اضافه کنیم و همچنین به سمت رشته‌های ارشد و همچنین دکترا برویم، گفت: از فعالیت‌های دیگر موسسه آن خواهد بود که بتوانیم طرح‌های پژوهشی را از ادارت و همچنین نهادهای اجرایی سطح شهرستان بگیریم و همچنین انجام دهیم.

او همچنین از فراهم شدن امکانات سخت‌افزاری و همچنین نرم‌افزاری در موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر خبر داد و همچنین افزود: با اقدامات انجام شده، موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر شامل یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های سطح شهرستان می باشد.

باغبان همچنین به وجود فضاهای استاندارد، تجهیزات کمک آموزشی و همچنین اساتید برجسته در موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر اشاره کرد و همچنین گفت: در صورتی که امروز دانشجویان رغبت دارند در آن موسسه ادامه تحصیل بدهند، به خاطر اعتمادی می باشد که شهروندان و مردم شهر به نام جهاد دارند.

او همچنین با گفتن آن که تلاش ما براین می باشد اکثرا و بیشتر به سمت اهمیت دادن به واحدهای عملی و همچنین کارآموزی و همچنین کارآفرینی دانشجویان برویم تا دانشجویان کارآفرین باشند، اظهار کرد: در کاشمر تعداد بسیاری از دانشجویان موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر بدون آنکه کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دولتی داشته باشند، به سمت کارهایی شامل راه‌اندازی گلخانه و همچنین ساخته یا ایجاد عطاری‌های سطح شهرستان و همچنین سایر قسمت و بخش‌ها مثل حسابداری ادارت و همچنین… رفته‌اند.

باغبان با اعلام آنکه جهت ترم جدید یک کارگاه‌های آموزشی تخصصی در جهت روش‌های تدریس و همچنین ارزیابی دانشجویان خواهیم داشت، تصریح کرد: معتقدیم ارزیابی دانشجو بایستی و حتما در طول ترم صورت گیرد، نه در پایان هر ترم.

مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت و همچنین تخصصی جهاد دانشگاهی کاشمر راه‌اندازی شد

او همچنین همچنین از راه‌اندازی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت و همچنین تخصصی جهاد دانشگاهی با هدف آنکه به اشخاص جامعه آموزش‌های تخصصی مورد نیازشان ارائه می شود خبر داد و همچنین افزود: با توجه به آنکه تعداد بسیاری فارغ‌التحصیل دانشگاهی داریم که سواد دارند ولی باید توجه داشت کار عملی بلد نیستند، به همین جهت یکی از اهداف آن مرکز ارائه آموزشهای تخصصی به اشخاص می باشد.

باغبان با اشاره به آنکه با پیگیری‌های انجام شده در سال شمسی جاری دو رشته کارشناسی پیوسته مدیریت بازرگانی و همچنین مهندسی تولید و همچنین فراوری گیاهان دارویی به رشته‌های موسسه اضافه شد، افزود: با آن دو رشته مجموعه رشته‌های کارشناسی پیوسته در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر به ۱۰ رشته رسید.

او همچنین با اعلام آنکه هم اکنون در سه رشته کارشناسی ارشد بیماری‌شناسی گیاهی، حشره‌شناسی کشاورزی و همچنین علوم و همچنین تکنولوژی بذر جذب دانشجو داریم، اظهار کرد: بحمدالله در چند سال شمسی اخیر کارهای خیلی زیاد چشمگیری در آن موسسه انجام شده می باشد.

باغبان با گفتن آنکه وزارت علوم در ارزیابی‌های خود دائما در تیم کشاورزی تعداد پذیرفته‌شدگان مقاطع بالاتر در دانشگاه دولتی را مدنظر دارد، اظهار کرد: موسسه جهاد دانشگاهی کاشمردر خراسان رضوی جزء موسسات برتر می باشد؛ به‌طوری که در تیم کشاورزی ۳۱ قسمت و بخش شرکت کنندگان کنکور ارشد کشاورزی از آن موسسه در مقطع ارشد قبول شدند؛ در حالی که آن عدد در دانشگاه فردوسی ۳۷ قسمت و بخش می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه از سال شمسی جاری در وزارت علوم به عنوان یک موسسه مستقل شناخته می‌شویم، به‌طوری که قبلاً شعبه‌ای از دانشگاه علم و همچنین فرهنگ بودیم، گفتن کرد: با تشکیل هیئت امناء جدا، ساختار و همچنین اساسنامه جدید موسسه آموزش عالی کاشمر در وزارت علوم به روش مستقل ثبت شد.

باغبان اظهار کرد: اگرچه از دانشگاه علم و همچنین فرهنگ جدا می‌شویم ولی باید توجه داشت زیرمجموعه‌ای از نهاد جهاد دانشگاهی خراسان رضوی هستیم و همچنین تمام فعالیت‌های آن موسسه با نظارت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی خواهد بود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%87%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-11147
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : هرم افراد هیئت علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر اصلاح می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک