سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / هشدار دانشگاه آزاد درباره اطلاعیه های پذیرش دانشجو

هشدار دانشگاه آزاد درباره اطلاعیه های پذیرش دانشجو

هشدار دانشگاه آزاد در مورد اطلاعیه های پذیرش دانشجو

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر مجتبی علوی فاضل با گفتن آن مطلب افزود: داوطلبان وارد شدن به دانشگاه آزاد درنظر داشته باشند، کلیه اطلاعیه هایی که از طریق مؤسسات خصوصی و همچنین یا حتی واحدهای دانشگاهی تحت عناوین پذیرش دوره های کارشناسی از طریق روش هایی به جز درج در وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org صورت گیرد، فاقد اعتبار می باشد.

علوی فاضل افزود: ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری تخصصی به جز متقاضیان ممتاز و همچنین نخبه از طریق شرکت در آزمون هایی که از طریق معاونت سنجش و همچنین پذیرش برگزار می می شود، شامل اعتبار می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: داوطلبان درنظر داشته باشند هرگونه تبلیغات مبنی بر پذیرش دانشجو بدون شرکت در آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری فاقد اعتبار و همچنین غیرقانونی می باشد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: دانشگاه آزاد با هیچ فرد یا مؤسسه ای در باره انتخاب رشته، مشاوره و همچنین پذیرش دانشجو همکاری نداشته و همچنین مؤسساتی که به نام همکاری با دانشگاه آزاد اقدام به آن کار می کنند، مورد تأیید نبوده و همچنین دانشگاه در قبال اقدامات آن مؤسسات مسئولیتی ندارد.

او همچنین به داوطلبان توصیه کرد: داوطلبان در صورتیکه با آن گونه مؤسسات مواجه شدند حتماً موارد را در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org  و همچنین در قسمت پرسش و همچنین پاسخ مطرح و همچنین یا با تماس با شماره تلفن ۴۷۴۳-۰۲۱ موارد را به ستادهای پاسخگویی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع داده تا به لحاظ قوانین و قانونی مورد پیگرد قرار گیرد.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : هشدار دانشگاه آزاد در مورد اطلاعیه های پذیرش دانشجو

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک