خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

به نقل از phdpress :

سرپرست اداره پیشگیری مرکز تشخیص و همچنین پیشگیری فتا ناجا گفت: ثبت نام کنکور در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی و همچنین دانشگاه های متنوع و گوناگون و مختلف شامل مناسبت ها و همچنین ایامی می باشد که باره را جهت انجام فعالیت های سودجویانه مجرمان اینترنتی فراهم می آورد. با توجه به آغاز ثبت نام جهت کنکور سراسری پیش بینی می می شود در آن ایام، طراحی صفحات جعلی(فیشینگ) پرداخت آنلاین، نشر مباحث و مطالب و همچنین تبلیغات کذب در فضای مجازی افزایش داشته باشد.

به نقل از سرویس انتظامی ایسنا سرهنگ دوم علیرضا آذردرخش اظهار کرد: والدین در آن زمان که همراه با استرس فرزندان همراه خواهد بود، نقش خیلی زیاد مهمی بر عهده دارند. آنها بایستی و حتما همراه فرزندان خود نسبت به ثبت نام و همچنین تهیه جزوات مناسب دقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند.

آن کارشناس پلیس فتا ناجا ادامه داد: ثبت نام کنندگان مراکز آموزش عالی بایستی و حتما مراقب کی لاگرها نیز باشند و همچنین در صورت ثبت نام در کافی نتها و همچنین … مواظب باشند سخت افزار و همچنین نرم افزار کی لاگر بر روی سیستم ها نصب نشده باشد.

او همچنین طراحی صفحات پرداخت جعلی را یکی از مهمترین شگردهای دزدی اطلاعات دانست و همچنین گفت: فیشینگ صفحه ای جعلی می باشد که اشخاص سود جو جهت به دزدی بردن اطلاعات خصوصی از قبیل اطلاعات بانکی، نام های کاربری و همچنین… طراحی می کنند و همچنین در ادامه اقدام به برداشت وجه از حساب های کاربری قربانیان می کنند. صفحات ثبت نام در کنکور و همچنین پرداخت وجوه مورد مستلزم و نیاز شامل مواردی خواهند بود که آن روز ها بازدید کنندگان بسیاری دارند و همچنین همین بازدید بالا باره را جهت فعالیت مجرمانه فراهم می آورد تا کلاهبرداران از کم توجهی و همچنین کم دقتی قربانیان نهایت بهره بری و استفاده را کرده و همچنین اطلاعات آنها را به دزدی ببرند.

آن مقام آگاه در خصوص راه های شناسایی صفحات جعلی موسوم به فیشینگ گفت: توجه به آدرس وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها که در آدرس بار (url) نوشته می می شود یکی از موارد و نکات مهم و همچنین کلیدی جهت جلوگیری از سوءاستفاده فیشر ها می باشد. کاربران عزیز بایستی و حتما دقت داشته باشند در شگرد فیشینگ، فیشر ها سعی می کنند صفحاتی کاملا ًشبیه به صفحه اصلی ساخته یا ایجاد کنند. آدرس آن صفحات تفاوت خیلی زیاد جزئی با آدرس وبسایت و مرکز خبرهای جدید اصلی دارند. پس دائما خود آدرس وبسایت و مرکز خبرهای جدید را وارد کنید.

او همچنین با اشاره به پروتکل ssl به کنکوری ها و همچنین کلیه کاربران اینترنت توصیه کرد: تمامی وبسایت و مرکز خبرهای جدید های مهم در فرم های وارد شدن اطلاعات خود از ارتباط امن https بهره بری و استفاده می کنند. پس نباید از آن نقطه غافل شد، هرچند نشانه امنیت کامل به صورت ۱۰۰ قسمت و بخش نیست.

براساس نقل از پلیس فتا، او همچنین به پیغام ها و همچنین تبلیغاتی با عنوان “قبولی تضمینی” اشاره کرد و همچنین گفت: متاسفانه بعضی از اشخاص سودجو با نشر مباحث و مطالب دوست داشتنی و جذاب و همچنین اغوا کننده سعی می کنند توجه داوطلبان کنکور را به خود جلب کنند و همچنین با برپایی وبسایت و مرکز خبرهای جدید های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین با عناوین دوست داشتنی و جذاب شامل قبولی تضمینی، فروش سوالات کنکور، فروش جزوات برتر و همچنین… اقدام به گرفتن وجوهی با مبالغ بالا کرده و همچنین کنکوری های عزیز را مورد سوءاستفاده قرار می هند.

او همچنین در انتها از کلیه هموطنان درخواست کرد در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن هم را از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir قسمت و بخش ثبت نقل از مردمی اطلاع دهند.

مباحث و مطالب مرتبط :%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

کارن ابری‌نیا مدیرکل دفتر آموزش عالی غیر دولتی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تیم دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نتایج سطح‌بندی موسسات غیرانتفاعی اسفندماه اعلام می‌می شود و همچنین ما هم جهت اراده و تصمیم راسخ‌گیری‌های بعدی در مورد آن موسسات، منتظر اعلام نتایج سطح‌بندی هستیم.

او همچنین افزود: نظام سطح‌بندی یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی می باشد که در دفتر آموزش عالی غیردولتی آغاز شده می باشد و همچنین بر آن اساس، موسسات غیردولتی اطلاعات خود را ارائه دادند تا با تشکیل یک … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

مشاورعالی نهاد سنجش آموزش کشور در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز سه‌شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ۱۰۰ هزار فرد یا شخص جهت ثبت‌نام در آن آزمون اقدام نموده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام آن خبر اظهار داشت: با توجه به آنکه مهلت ثبت‌نام جهت آن آزمون در تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه به پایان می‌رسد، به داوطلبان توصیه می‌می شود … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

رییس مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید از تمدید مهلت ثبت نام آزمون های دستیاری علم پزشکی جدید و همچنین کارشناسی ارشدخبر داد.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر محمد حسین پور کاظمی رییس مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید از تمدید زمان ثبت نام آزمون های دستیاری علم پزشکی جدید و همچنین کارشناسی ارشد خبر داد.

او همچنین با اشاره به آن که زمان ثبت نام آزمون دستیاری علم پزشکی جدید از ۸ تا ۲۲دی ۹۳ و همچنین کارشناسی ارشد از اول تا ۱۰ بهمن … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

سرپرست اداره پیشگیری مرکز تشخیص و همچنین پیشگیری فتا ناجا گفت: ثبت نام کنکور در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی و همچنین دانشگاه های متنوع و گوناگون و مختلف شامل مناسبت ها و همچنین ایامی می باشد که باره را جهت انجام فعالیت های سودجویانه مجرمان اینترنتی فراهم می آورد. با توجه به آغاز ثبت نام جهت کنکور سراسری پیش بینی می می شود در آن ایام، طراحی صفحات جعلی(فیشینگ) پرداخت آنلاین، نشر مباحث و مطالب و همچنین تبلیغات کذب در فضای مجازی … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

ثبت نام آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ از ساعت ۱۸ امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۳ آغاز می می شود و همچنین تا یکشنبه ۲۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در آن آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام کنند. هم اکنون دفترچه کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ نشر یافته شده شده می باشد.

اطلاعات داوطلبان در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید مهلت پنج روزه ای را جهت افرادی که به تا حال موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ تیم علم پزشکی جدید نشده اند، اعلام کرد.


به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های تیم پزشکی سال شمسی ۹۴ جهت روزهای ۲۵ تا ۳۰ تمدید شد.

داوطلبانی که به تا حال موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند می توانند در روزهای اعلام شده … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

وزیر علوم با تاکید بر آنکه بایستی و حتما قوانین هیات امنای دانشگاه ها بررسی کردن و همچنین بازنگری شده و همچنین به آنها اختیارات بیشتری داده می شود، از منتفی شدن ادغام دانشگاههای فنی حرفه ای و همچنین علمی اصولی و کاربردی خبر داد.

به نقل از خبرگزاری مهر، محمد فرهادی همزمان با سفر استانی هیات حکومت به استان اصفهان در نشستی با روسای دانشگاه‌های استان اصفهان با اشاره به اوضاع بودجه وزارت علوم گفت: در شرایط ویژه ای قرار داریم … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری با تاکید بر آنکه بایستی و حتما همه در رفع معظلات و مسائل و مشکلات دانشگاه کمک کنند، گفت: بعضی از اختیارات از حوزه دانشگاه‌ها بیرون رفته می باشد و همچنین دانشگاه‌ها به آن هم اعتراض دارند، من می‌گویم بعضی از اختیارات حتی از وزارت خانه هم گرفته شده که بایستی و حتما به آن هم برگردانده می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد فرهادی در جلسه با روسای دانشگاه‌های استان اصفهان، با اشاره به اوضاع … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

ریاست نهاد سنجش آموزش کشور با اعلام نمایش آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی کشور در امنیت کامل گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کارشناسی ارشد نیمه دوم اردیبهشت‌ ماه سال شمسی ۹۴ اعلام می‌می شود.

دکتر خدایی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به رقابت ۸۱۲ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ از روز چهارشنبه تا جمعه، اظهار کرد: سوالات هر یک از … مطلب کامل%name هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

رییس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی با اشاره به ابلاغیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در ارتباط و رابطه با دستورالعمل و همچنین فرم‌های پرداخت وام ویژه دانشجویان هر روز خدا دکتری اظهار کرد: دانشجویان دکتری دانشگاه هنوز جهت ثبت نام جهت گرفتن وام رفاه دانشجویی فرصت دارند.

محسن قانعی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با گفتن آنکه «به تا حال ۲۳۰ دانشجوی مقطع دکتری از دانشگاه فردوسی جهت ثبت نام گرفتن وام … مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک