خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / هفته اعتراضات دانشجویی/ آغاز استقبال از اعتکاف در دانشگاهها

هفته اعتراضات دانشجویی/ آغاز استقبال از اعتکاف در دانشگاهها

هفته اعتراضات دانشجویی/ آغاز استقبال از اعتکاف در دانشگاهها

آموزش عالی در هفته ای که گذشت شاهد فوت اولین دانشجو در سال شمسی ۹۴، اعلام نتایج کنکور،‌ اعتراضات دانشجویان و همچنین افزایش حقوق دانشگاه آزادی ها، بود. b46c6d302c3d5cc74f806786c6c4eff8 هفته اعتراضات دانشجویی/ آغاز استقبال از اعتکاف در دانشگاهها

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، در ایام عید دانشگاه علوم اقتصادی با دانشگاه خوارزمی ادغام شد که اعتراض دانشجویان را بعد از پایان تعطیلات نوروز و همچنین مواجه شدن با آن ادغام در بر داشت، در هفته ای که گذشت آن دانشگاه با تجمع دانشجویان در اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولان به سوالات و همچنین ابهاماتشان روبرو بود.

اعتراض گسترده تشکل ها و همچنین بسیج دانشجویی دانشگاه ها

بسیج دانشجویی و همچنین دیگر تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران و همچنین دیگر استان ها با صدور بیانیه و همچنین نامه هایی خطاب به مسئولان کشور نسبت به اقدام توهین آمیر عربستان برابر زائران ایرانی در فرودگان جده اعتراض و همچنین در مقابل سفارت آن کشور تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

۱۰ برابر شدن بودجه فرهنگی

سید طه هاشمی- دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد آن هفته در سفر خود به بوشهر از ۱۰ برابر شدن بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد خبر داد.

۳ بار استفا دادم/ آمار دست یار دانشجویی

در هفته قبل محمد علی سبحان‌اللهی ریاست دانشگاه خوارزمی به همراه تمام معاونینش نشست خبری برگزار کرد. 

او همچنین در آن نشست خبری گفت: در زمان فرجی دانا، نجفی و همچنین فرهادی هر بار استعفای خود را تقدیم وزیر و همچنین سرپرست وزارت علوم کردم ولی موافقت نشد و همچنین آقای فرهادی نیر گفتند که جهت دانشگاه خوارزمی نیت و اراده تغییر ریاست نداریم و همچنین با ریاست جمهور صحبت کردم و همچنین جهت تائید حکم تو در شورا برنامه جذاب و جالب و خوب دارند.

همچنین در آن نشست دست یار دانشجویی دانشگاه خوارمی از مقدار و اندازه و میزان اعتیاد و همچنین خودکشی دانشجویان آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: از ۱۵۰۰ فرد یا شخص دانشجوی آن دانشگاه ۱۰۰ فرد یا شخص قرص اعصاب مصرف می کردند و همچنین از آن ۱۰۰ فرد یا شخص ۸ فرد یا شخص تمایل به خودکشی داشتند که با مشاوره های ارائه شده از سوی دانشگاه موفق به آن کار نشدند.

۲۰۰ مسجد دانشگاهی میزبان معتکفین

مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها آن هفته ضمن اعلام ثبت نام از دانشجویان جهت شرکت در مراسم معنوی اعتکاف افزود: قریب به ۲۰۰ مسجد در مساجد دانشگاه های کشور میزبان معتکفین خواهند بود.

افزایش حقوق و همچنین مزایای کارکنان و همچنین افراد هیات علمی دانشگاه آزاد

با صدور بخشنامه ای از سوی معاونت اداری اقتصادی و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش حقوق و همچنین مزایای افراد هیات علمی و همچنین کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدای سال شمسی جاری اجرایی شد.

نتایج کنکور دکترا

نتایج ابتدایی و اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ به صورت کارنامه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور نشر یافته شده شد.

براساس اعلام آن نهاد از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون برابر با ضوابط تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن میان تعداد ۲۳ هزار و همچنین ۵۷۸ فرد یا شخص زن و همچنین ۳۳ هزار و همچنین ۱۶۲ فرد یا شخص مرد خواهند بود.

یک دانشجوی دانشگاه لرستان فوت کرد

محسن حسن نژاد اهل رامهرمز استان خوزستان و همچنین دانشجوی رشته جغرافیا ورودی سال شمسی ۹۲ دانشگاه لرستان به دلیل غرق شدن در رودخانه سزار شهرستان خرم آباد جان سپرد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7-9475
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : هفته اعتراضات دانشجویی/ آغاز استقبال از اعتکاف در دانشگاهها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک