سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / همایش اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور در مشهد

همایش اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور در مشهد

همایش اساتید و همچنین دانشجویان ایرانی خارج از کشور در مشهد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – سعید سهراب پور دبیر همایش در مراسم افتتاحیه همایش که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری در دوران اخیر آن پرسش را مطرح می کردند که ضرورت دستیابی به انرژی هسته ای چیست و همچنین چرا بایستی و حتما آن مقدار هزینه به منظور دستیابی به آن هم بدهیم، در پاسخ می قدرت به ضرورت بهره بری و استفاده از رادیوداروها جهت درمان ۸۰۰ هزار بیمار سرطانی اشاره کرد.

او همچنین اضافه کرد: کشور در زمان تحریم‌ها با تحریم‌های غیر انسانی روبرو بود ولی باید توجه داشت در مقابله با آن هم پیشرفت‌های علمی خیلی زیاد کرد.

سهراب پور با گفتن آنکه شرکت کنندگان آن دوره از همایش به یک سوم تقلیل یافته و همچنین تلاش شده تا جنبه‌های علمی نشست پررنگ تر از قبل باشد، عنوان کرد: در آن همایش ۲۰ فرد یا شخص از حوزه آسیا، ۲۰ فرد یا شخص از حوزه اروپا و همچنین ۱۳ فرد یا شخص مهمان ویژه که در مقاطع دکترا و همچنین فوق دکترا مشغول به تحصیل و همچنین بررسی علمی در دانشگاه های خارج از کشور خواهند بود، حضور دارند.

دبیر اجرایی نهمین همایش اساتید و همچنین دانشجویان ایرانی خارج از کشور با اشاره به آنکه ۲۰ قسمت و بخش از شرکت کنندگان بانوان خواهند بود، عنوان کرد: یکی از موارد و نکات متغایر و متفاوت آن همایش بررسی کردن و همچنین تبیین نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان اروپا و همچنین آمریکایی می باشد که در قسمت و بخش ویژه ای توسط رییس ستاد ترویج نامه مقام معظم رهبری تشریح و همچنین توضیح داده خواهد شد.

او همچنین خاطر نشان کرد: شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های نهمین همایش اساتید و همچنین دانشجویان خارج از کشور سخنرانی های اخلاقی و همچنین قرآنی، بحث های روز اقتصاد کشور، جریان شناسی تکفیری، بررسی کردن اوضاع سیاسی انتخابات پیشرو و همچنین در نهایت میزگرد صنفی دانشجویان خارج از کشور با حضور مسوولان وزارت خانه می باشد.

سهراب پور به جایگاه شهدای نخبه در پیشرفت کشور اشاره کرد و همچنین گفت: سربلندی و همچنین امنیت کنونی کشور را مدیون افتخارات و همچنین دستاورد افرادی مانند شهید چمران و همچنین مجید شهریاری هستیم.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : همایش اساتید و همچنین دانشجویان ایرانی خارج از کشور در مشهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک