خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / همت بلند کوتاه قامت ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

همت بلند کوتاه قامت ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

همت بلند کوتاه قامت ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : پریسا امین صفایی، دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (گرایش تحول) دانشگاه پیام نور و همچنین عضو انجمن انجمن کوتاه قامتان بلند همت کشور می باشد که با شرایط معلولیت و همچنین همچنین معظلات و مسائل و مشکلات متعددی که در جامعه احساس می کند، همچنان به ادامه تحصیل و همچنین حضور موفق در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف ادامه می دهد.

صفایی که پدر و همچنین تنها حامی زندگیش را در یک سانحه تصادف از دست داده و همچنین شامل یک برادر و همچنین خواهر معلول می باشد، بهترین و همچنین زیباترین هدیه زندگی خود را وجود مادرش می داند که همواره در کنارش بوده و همچنین امید به بعدی را در او زنده نگه داشته می باشد .

او همچنین گفت: به مدت ۹ سال شمسی به علت درک پایین و همچنین نگاه تحقیر آمیز بعضی از اشخاص جامعه، منزوی و همچنین ترک تحصیل کردم، بعد از آن دوره سخت، دوباره به جامعه برگشتم و همچنین با سعی و همچنین تلاش خستگی ناپذیر و همچنین توکل به خداوند متعال در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف علمی و همچنین همچنین هنری شامل کامپیوتر، گویندگی، زبان انگلیسی و همچنین قالیبافی به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کردم.

21567 همت بلند کوتاه قامت ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

پریسا امین صفایی که ۱۲۰ سانتی متر قد دارد، همواره خداوند تبارک و تعالی را در قلب خود احساس می کند، زندگی را آبی می بیند، به ورزش پیاده روی علاقه دارد، مادرش بهترین هدیه زندگی اش، از دروغ متنفر، تلخترین حادثه زندگی خود را مردن و مرگ پدرش و همچنین بهترین اتفاق زندگیش را ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می داند.

او همچنین مهمترین ملاک های ازدواج در تیم کوتاه قامتان بلند همت را ایمان به خداوند تبارک و تعالی، صداقت و همچنین مهربانی، کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل و همچنین دخل و درآمد می داند و همچنین می گوید: با توجه به آنکه چندین بار شرایط ازدواج برایم مهیا شده می باشد؛ ولی باید توجه داشت به دلیل شرایط و همچنین جایگاه نه چندان مناسب کوتاه قامتان در جامعه هنوز آن امر بررسی کننده و پروهشگر نشده می باشد.

صفایی افزود: هنوز انجمن حمایت از کوتاه قامتان بلند همت در شهرستان شیراز وجود ندارد و همچنین آن اشخاص بایستی و حتما در صورت مستلزم و نیاز به تهران رفت و آمد و مراجعه کنند؛ بنابراین کوتاه قامتان استان فارس در نظر دارند با همکاری یکدیگر و همچنین تلاش و همچنین مساعدت مسئولان اولین انجمن کوتاه قامتان بلند همت را در استان فارس تاسیس کنند.

پریسا امین صفایی از شهروندان و مردم شهر خواست که فرهنگ و همچنین درک خود را نسبت به آن تیم از جامعه تغییر دهند و همچنین همانگونه که در مواجهه با یک معلول به او کمک می‌کنند و همچنین جایگاهش را محترم می دانند، به آن تیم به تمسخر نگاه نشود؛ چرا که ما در زندگی فردی یا شخصی خود توانایی انجام تمام کارهایی که یک شخص سالم انجام می دهد را داریم و همچنین شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما به عنوان یک کسی که عضو شهر است عادی به ما نگاه کنند.

او همچنین ضمن رضایت کامل از دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه های دیگر سطح معلومات دانشجو را گسترش می دهد و همچنین همچنین باعث می می شود دانشجو با اطلاعات کامل در سر جلسه امتحان حاضر می شود و همچنین آن پیشامد جدید باعث پیشرفت دانشجو در مقاطع بالاتر می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D9%87%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : همت بلند کوتاه قامت ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک