خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / همکاری علوم و تحقیقات و دانشگاه آلزاس فرانسه با هدف تبادلات آموزشی

همکاری علوم و تحقیقات و دانشگاه آلزاس فرانسه با هدف تبادلات آموزشی

همکاری علوم و همچنین تحقیقات و همچنین دانشگاه آلزاس فرانسه با هدف تبادلات آموزشی

موافقت‌نامه همکاری دانشگاهی بین المللی میان واحد علوم و همچنین تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه آلزاس فرانسه با هدف ارتقاء همکاری دانشگاهی در پژوهش در موضوعات مشترک و همچنین توسعه تبادلات آموزشی و همچنین فرهنگی منعقد شد.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، “موافقت نامه چارچوبی همکاری دانشگاهی بین المللی” آن واحد دانشگاهی و همچنین دانشگاه آلزاس فرانسه ناظر بر موضوعات آموزشی و همچنین پژوهش طرفین می باشد.

براساس آن موافقت نامه همکاری در پژوهش های علمی ، نظارت مشترک بر رساله های دانشگاهی، تبادل پژوهشگران و همچنین دانشجویان دکتری به عنوان بخشی از فعالیت های پژوهشی، نهاد دهی مشترک سمینارها و همچنین کنفرانس ها و همچنین نیز اعزام و همچنین ماموریت ها، تبادل اسناد علمی و همچنین تجهیزات جهت مقاصد پژوهشی ، تبادل دانشجو ، اساتید و همچنین پژوهشگران شامل فعالیت های مرتبط به اقدامات پژوهشی و همچنین آموزشی آتی بین دو دانشگاه می باشد .

به نقل از روابط عمومی واحد علوم و همچنین تحقیقات ،هر دو دانشگاه نهایت مساعی خویش را مبذول خواهند داشت تا بهترین شرایط تحصیل دانشجویان اعزامی به آن هم دانشگاه را تامین کنند. با التفات به آن هدف هر یک از دانشگاه ها یک مطابق و یکدست کننده اجرایی به منظور پیگیری اجرایی متقاضیان تبادل و همچنین پذیرش ایشان را معین خواهند نمود. افزون بر آن هم یک مطابق و یکدست کننده آموزشی نیز جهت هدایت و همچنین راهنمایی دانشجویان تبادل و همچنین توجه به مسائل آموزشی ایشان مشخص کردن خواهد شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%B3-10373
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : همکاری علوم و همچنین تحقیقات و همچنین دانشگاه آلزاس فرانسه با هدف تبادلات آموزشی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک