خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / همکاری مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

همکاری مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

همکاری مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

همکاری علمی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه های نیوزلند در نشستی با حضور دست یار بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با سفیر کشور نیوزلند و همچنین مستشار آموزش عالی آن کشور بررسی کردن شد. 1433231845 1722802 همکاری مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

به به گفته خبرگزاری مهر، دکتر سیدجواد انگجی دست یار بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با سفیر کشور نیوزلند و همچنین مستشار آموزش عالی آن کشور دیدار و همچنین گفتگو کرد.

انگجی با اشاره به مباحث مطرح شده در آن دیدار گفت: آن دیدار با هدف همکاری های مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین نیوزلند صورت گرفت. در آن جلسه که به منظور آشنا کردن هرچه اکثرا و بیشتر کشور نیوزلند با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد، خلاصه ای از فعالیت های دانشگاه، اطلاعات کلی در باره تأسیس و همچنین نحوه همکاری مشترک مورد بررسی کردن قرار گرفت.

او همچنین افزود: در آن نشست مقرر شد همکاری هایی مانند صدور مدرک مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه های کشور نیوزلند انجام می شود که آن پیشنهاد مورد استقبال سفیر آن کشور قرار گرفت.

دست یار بین الملل دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: از آنجا که هزینه تحصیل در مقطع دکتری در کشور نیوزلند نسبت به کشورهای اروپایی قابل توجیه می باشد، اراده و تصمیم راسخ گرفتیم در باره اعزام دانشجو به صورت مشترک، همکاری هایی را آغاز کنیم.

او همچنین با گفتن آنکه نیوزلند در رشته های فناوری اطلاعات، محیط زیست و همچنین کشاورزی شامل دانشگاه های مطرح می باشد، اظهار داشت: در آن نشست همچنین مقرر شد در باره توسعه آن رشته ها با کشور نیوزلند مذاکره و همچنین همکاری کنیم.

انگجی گفت: در مجموع همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین نیوزلند به نفع طرفین می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10182
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : همکاری مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک