خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و همچنین قوه انتظامی تهران پهناور و بزرگ

همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و همچنین قوه انتظامی تهران پهناور و بزرگ

همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و همچنین قوه انتظامی تهران پهناور و بزرگ

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : به نقل از دانشگاه پیام نور، همزمان با فرارسیدن هفته قوه انتظامی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و همچنین قوه انتظامی تهران پهناور و بزرگ امضا شد.

محمد رضا زمانی در جلسه امضای تفاهم نامه با عنوان آنکه رسالت دانشگاه پیام نور صرفا آموزش نیروهای متخصص نیست گفت: هدف و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب اصلی دانشگاه پیام نور تربیت نیروهایی کارآمد جهت حل مسائل جامعه می باشد.

ریاست دانشگاه پیام نور با اشاره به ظرفیت های عظیم آن دانشگاه جهت حل معضلات جامعه افزود: دانشگاه پیام نور به لحاظ فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی از جایگاه خیلی زیاد مطلوبی نسبت به دیگر دانشگاه ها برخوردار می باشد و همچنین با داشتن افراد هیات علمی و همچنین دانشجویان متعهد و همچنین توانمند می تواند در آن باره راهگشا باشد.

او همچنین ادامه داد: دانشجویان پیام نورو فارغ التحصیلان آن دانشگاه از سطح سواد بالایی برخوردارهستند و همچنین آمار بالای دانشجویان آن دانشگاه که در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دولتی پذیرفته می شوند، دلیلی محکم بر آن ادعاست.

او همچنین خاطرنشان کرد: تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه با قوه انتظامی گامی خیلی زیاد سازنده در حل مسائل جامعه و همچنین دانشگاه خواهد بود ودانشگاه پیام نور می تواند با بهره مندی از ظرفیت ها و همچنین شبکه عظیم متخصصانی که در سراسر کشور در اختیار دارد، چالش های موجود فرهنگی و اجتماعی را مرتفع سازد.

همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی تهران بزرگ


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و همچنین قوه انتظامی تهران پهناور و بزرگ

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کدام مراکز پیام نور تغییر کاربری خواهند داد؟

کدام مراکز پیام نور تغییر کاربری خواهند داد؟ به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک