سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان‌ها تعطیل نمی‌می شود

هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان‌ها تعطیل نمی‌می شود

هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان‌ها تعطیل نمی‌می شود

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – عزیز الله نژادعلی کیفی‌سازی را یکی از مهمترین اهداف پیش روی دانشگاه‌های پیام نور آن استان دانست.

او همچنین با گفتن آنکه خیلی زیاد ی از دانشگاه‌ها با کمبود دانشجو مواجه هستیم، افزود:متاسفانه در سال شمسی‌های اخیر بسیاری از دانشگاه‌ها با کمبود دانشجو مواجه خواهند بود. دانشگاه پیام نور نیز به نسبت خودش ریزش‌هایی را در آن خصوص دارد.

نژادعلی کیفی سازی دانشگاه‌ها را یکی از مهمترین اهداف پیش رو دانست و همچنین عنوان کرد: با توجه به آنکه کمیت به سمت پائین می‌رود بایستی و حتما به سمت ارتقاء کیفیت حرکت کرد.

او همچنین ادامه داد: تلاش می‌کنیم تفویض اختیار بیشتری به مراکز دانشگاه در شهرستان‌ها بدهیم تا نه تنها قسمت و بخش نظارتی اکثرا و بیشتر می شود بلکه کارها نیز روان‌تر گردند.

نژادعلی با گفتن آنکه اکنون مشکل بزرگی پیش روی ما نیست، گفت: با توجه به آنکه طرح آمایش را در دست اقدام داریم مقداری حجم کارها اکثرا و بیشتر شده می باشد.

ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در پایان با اشاره به آنکه در خراسان رضوی ۲۴ هزار دانشجو و همچنین در منطقه که شامل چهار استان خراسان رضوی، شمالی و همچنین جنوبی و همچنین استان سمنان می‌می شود، ۴۰ هزار دانشجو داریم، افزود: به جز رشته‌های بالینی علوم علم پزشکی جدید اکثر رشته‌ها را در دانشگاه‌های پیام نور داریم.

هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان‌ها تعطیل نمی‌شود


جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان‌ها تعطیل نمی‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک