خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند

واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند

واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند

بوشهر – نماینده دیر، کنگان، جم و همچنین عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند. 1722998 واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسی احمدی بعد از ظهر جمعه در همایش امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین شهدا، همدلی و همچنین همزبانی در تالار شهید خاتمی جم در جمع دانشجویان و همچنین اساتید جم و همچنین همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف مسئولان و همچنین شهروندان و مردم شهر شهرستان اظهار داشت: شهادت بالاترین امر خیر می باشد.

احمدی ایمان به خداوند تبارک و تعالی و همچنین تکلیف محوری را از ویژگی‌های برجسته امام و پیشوا خمینی(ره) عنوان کرد و همچنین گفت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی، شهادت در راه اسلام و همچنین خداوند را در جامعه احیا کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با گفتن آنکه عزت و همچنین افتخار امروز کشور، مدیون شهدا و همچنین امام و پیشوا شهدا می باشد افزود: در بحث مذاکرات هسته‌ای، اقتدار و قدرت‌های استکباری به اقتدار و قدرت روزافزون ایران پی برده‌اند.

احمدی گفتن داشت: مهم‌ترین مصداق سخنان امام و پیشوا(ره) و همچنین رهبر معظم انقلاب، شهدا می باشد و همچنین شهادت، لحظه رسیدن به عشق حقیقی می باشد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی به خاطرات خود از آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و همچنین گفت: رزمندگان در جبهه جنگ نمونه‌های والای ایثار و همچنین از خودگذشتگی از خود به دیدن کردن و نمایش گذاشتند.

شیخ موسی احمدی گفتن داشت: امام و پیشوا خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب بود و همچنین امروز نسیم اسلام ناب، تمام گیتی را فراگرفته می باشد.

نماینده دیر، کنگان، جم و همچنین عسلویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجازه تجمیع هیچ کدام از واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان را نخواهیم داشت چرا که پتانسیل حضور آنها وجود دارد.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: در مجلس از تمام طرح‌ها و همچنین لوایح در حمایت از دانشگاه آزاد اسلامی حمایت کردیم؛ آن دانشگاه هم بایستی و حتما نگاه ویژه به واحدهای دانشگاهی شهرهای جم، کنگان و همچنین دیر داشته باشد.

او همچنین خواستار ساخته یا ایجاد رشته‌های کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در دانشگاه آزاد اسلامی جم شد و همچنین گفت: به عنوان نماینده شهروندان و مردم شهر، خود را موظف می‌دانم در کنار دانشگاه آزاد باشم.

حجت الاسلام احمدی در پایان از نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور درخواست کرد که حمایت های خود را از دانشگاه آزاد اسلامی جم ادامه دهد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-10089
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : واحدهای دانشگاه‌های آزاد در جنوب استان بوشهر تجمیع نشوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …