سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / واحدهای دانشگاه پیام نور حذف نمی‌شوند

واحدهای دانشگاه پیام نور حذف نمی‌شوند

واحدهای دانشگاه پیام نور حذف نمی‌شوند

پیام نورنا:رییس دانشگاه پیام نور با تاکید بر آنکه واحدهای آن دانشگاه به هیچ عنوان حذف نمی می شود،‌ گفت: ممکن می باشد بعضی از واحدهای آن دانشگاه به دلیل عدم دانشجو تغییر فعالیت دهند، ولی باید توجه داشت هیچ واحدی حذف نخواهد شد.

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر محمد رضا زمانی ضمن گفتن آن مطلب به مشخص کردن تکلیف واحدهای خالی از دانشجوی دانشگاه پیام نور اشاره کرد و همچنین اظهار کرد:طرح ساماندهی آموزش عالی که در وزارت علوم بطور جدی دنبال می می شود شامل آن دانشگاه نمی می شود و همچنین در دانشگاه پیام نور واحدی حذف یا تجمیع نمی می شود تنها و فقط ماموریت مراکز در صورت خالی بودن از دانشجو، تغییر می کند.

او همچنین در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر بررسی کردن مطالعاتی ساماندهی واحدهای دانشگاه پیام نور آغاز شده می باشد، ولی باید توجه داشت معنای آن ساماندهی حتما ادغام و همچنین تغییر ماموریت نیست، زیرا و به درستی که ما در خیلی از منطقه ها و مناطق ساماندهی را با هدف تقویت آن واحدها دنبال می‌کنیم. مثلا در صورتی که یک مرکز در یک منطقه استراتژیک و همچنین یا محروم قرار گرفته ما خود را ملزم می‌دانیم که آن مرکز را در جهت ساماندهی تقویت کنیم و همچنین آن کار نیز براساس خصوصیات استانی، مرکز و همچنین مسائل فرهنگی و اجتماعی که وجود دارد انجام می‌دهیم.

رییس دانشگاه پیام نور همچنین در خصوص منطقه‌ای بندی شدن واحدهای آن دانشگاه نیز گفت: پیش از انجام هر کاری بایستی و حتما مطالعات کارشناسی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در خصوص آن هم صورت بگیرد بر آن اساس آن مطالعات در دانشگاه پیام نور آغاز شده تا بهترین روش و همچنین امکان جهت ساماندهی هر مرکز به کار گرفته می شود. البته منطقه‌ای شدن مراکز پیام نور که یکی از الزامات وزارت علوم می باشد نیست بدون به پس نتیجه آن می شود که رسیدن آن مطالعات قابل اجرایی شدن نیست و همچنین به تا حال نیز هیچ قدم عملی جهت منطقه‌ای شدن مراکز آن دانشگاه برنداشته‌ایم.

دکتر زمانی خاطر نشان کرد: واحدهای دانشگاه پیام نور سرمایه های آن دانشگاه خواهند بود و همچنین ما نمی‌توانیم آن مراکز را به راحتی حذف کنیم. بر آن اساس در صورتی که مستلزم و نیاز منطقه‌ای جهت جذب دانشجو ازسوی آن واحدها وجود داشته باشد، به تقویت آن مراکز خواهیم پرداخت.

واحدهای دانشگاه پیام نور حذف نمی‌شوند


برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : واحدهای دانشگاه پیام نور حذف نمی‌شوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک