خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید پیام نور / فرصت دوباره به بعضی‌ها

واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید پیام نور / فرصت دوباره به بعضی‌ها

واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید پیام نور / فرصت دوباره به بعضی‌ها

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – منصور غلامی در مورد مشخص کردن تکلیف بعضی از اساتید دانشگاه پیام نور که مدعی خواهند بود از طریق فرایند جذب پذیرش شده و همچنین در حال اخراج خواهند بود، گفت: در مورد هیچیک از اساتید دانشگاه‌ها که از طریق قوانین و قانونی و همچنین فرایند جذب پذیرش شده باشند، بدون نظر مرکز جذب اراده و تصمیم راسخ‌گیری نمی‌می شود.

او همچنین ادامه داد: لذا در مورد پرونده‌های مرتبط به دانشگاه پیام نور، همه پرونده‌ها بررسی کردن شده و همچنین فعالیت‌های مرتبط به جذب تمام افراد هیئت علمی که واجد شرایط بودند انجام شده می باشد.

وزیر علوم افزود: یک تعداد از آن اشخاص واجد شرایط نبودند که یا با میل خود دانشگاه را ترک نموده اند و همچنین یا به کارشناس تغییر پیدا کردن شده‌اند.

او همچنین ادامه داد: حدود ۷۰ فرد یا شخص باقی مانده‌اند که به آنها فرصت داده شده امتیازات پژوهشی خود را تقویت کنند زیرا و به درستی که در بررسی کردن‌ها امتیاز کافی پژوهشی نداشتند.

تعدادی از اساتید دانشگاه پیام نور اعلام کردند که تا خرداد ۹۸ حدود ۶۰ الی ۸۰ فرد یا شخص از اساتید پیمانی آن دانشگاه اخراج می‌شوند.

واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید پیام نور / فرصت دوباره به برخی‌ها


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید پیام نور / فرصت دوباره به بعضی‌ها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون مهر ۹۸ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون مهر ۹۸ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …