سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / واگذاری ماموریت بین المللی به دانشگاه‌های علوم پزشکی

واگذاری ماموریت بین المللی به دانشگاه‌های علوم پزشکی

واگذاری ماموریت بین المللی به دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر باقر لاریجانی در ششمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت افزود ماموریت های بین المللی دانشگاهها باتوجه به سطح بندی دانشگاهها و همچنین ظرفیت های موجود هر دانشگاه ترسیم می می شود و همچنین هدف از اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده از کلیه پتانسیل های موجود در کشور جهت توسعه ارتباطات بین‌الملل و همچنین ارتقاء آموزش عالی سلامت می باشد.

لاریجانی حضور در عرصه های آموزشی منطقه ای و همچنین جهانی را از سیاست­های اصلی معاونت آموزشی وزارت بهداشت برشمرد و همچنین افزود: در شرایط فعلی تدوین نقشه آمایش بین الملل آموزش عالی سلامت و همچنین واگذاری ماموریت های بین المللی به دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید کشور یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصلی آن معاونت می باشد.

دست یار آموزشی وزارت بهداشت تشریح ارزیابی نوین دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید کشور در حوزه آموزش را از دیگر محورهای نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید برشمرد و همچنین اظهار داشت در کنار حفظ و همچنین ارتقاء وضع موجود، نحوه اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های تحولی از موارد مهمی می باشد که بایستی و حتما در ارزیابی دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید کشور مدنظر قرار گیرد.

او همچنین با اشاره به تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب جامع آموزش عالی سلامت و همچنین لزوم بازبینی آن برنامه جذاب و جالب و خوب باتوجه به شرایط بومی و همچنین منطقه ای و همچنین همچنین پتانسیل های موجود کشور گفت: از آنجا که اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب در دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید می تواند تحولی عظیم در آموزش عالی سلامت ساخته یا ایجاد کند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد برنامه جذاب و جالب و خوب در نشست معاونین آموزشی دانشگاهها مورد بازبینی و همچنین شرایط اجرایی سازی آن هم باتوجه به امکانات بومی و همچنین منطقه ای مورد بررسی کردن قرار گیرد.

لاریجانی تعامل با مدیران و همچنین معاونین آموزشی دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید و همچنین تلاش جمعی جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات آموزش علوم علم پزشکی جدید کشور را هدف عمده آن نشست عنوان کرد.

او همچنین گفت: باتوجه به مصوبه آمایش سرزمینی و همچنین نقش اجرایی سازی آن سند در گسترش مأموریت‌گرایی در دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید،‌ اکنون زمان آن هم رسیده می باشد تا با بهره مندی از ظرفیت های موجود دانشگاهها و همچنین استقرار طرح آمایش سرزمینی علوم علم پزشکی جدید ماموریت های روشنی جهت تمام دانشگاهها ترسیم می شود.

دست یار آموزشی وزارت بهداشت افزود: بایستی و حتما بتوانیم با آن برنامه جذاب و جالب و خوب باره های گسترش عدالت در آموزش، تأمین منابع انسانی حوزه سلامت کشور را با بهره‌مندی از نیروهای بومی در کشور فراهم آوریم.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : واگذاری ماموریت بین المللی به دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک