سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / وزارت علوم رشته ها را جا به جا می کند

وزارت علوم رشته ها را جا به جا می کند

وزارت علوم رشته ها را جا به جا می کند

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – مجتبی شریعتی نیاسر در مورد هماهنگی دانشگاه آزاد با وزارت علوم در انتقال رشته های کم متقاضی از بعضی از واحدهای آن دانشگاه به واحدهایی که آن هم رشته شامل متقاضی بیشتری می باشد، گفت: آن سیاست درستی می باشد که هم دانشگاه آزاد و همچنین هم وزارت علوم و همچنین سایر دانشگاه ها آن هم را پیگیری می کنند، آن کار جزء سیاست وزارت علوم می باشد.

او همچنین ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در آن ارتباط و رابطه نیز طبق سیاست وزارت علوم عمل می کند. یکی از ابعاد، ساماندهی بهره وری بهتر از رشته محل ها می باشد.

دست یار آموزشی وزارت علوم افزود: بنابراین در صورتی که رشته ای در محلی خیلی مورد اقبال واقع نمی می شود، به آن معنا نیست که جایی دیگر نیز مورد اقبال واقع نشود.

او همچنین ادامه داد: بنابراین می تواند در جای غیره ای مورد بهره برداری بهتر قرار گیرد و همچنین لذا وزارت علوم آن سیاست را هم در دانشگاه آزاد و همچنین هم در دانشگاه های دیگر پیگیری می کند.

به نقل از مهر، محمد مهدی طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اخیرا اعلام کرده بود، یک سری از رشته هایی وجود دارند که در کل کشور بدون آمایش آموزش عالی تکثیر شده اند. جهت همین دانشگاه آزاد نیت و اراده دارد اول برنامه جذاب و جالب و خوب توسعه شهرستان واحدهای خود را محاسبه کرده و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل هایی که دراین شهرستان می تواند شکل گیرد را بررسی کردن کرده و همچنین براساس کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بعدی جوون، رشته پیاده سازی و راه اندازی کرده و همچنین حتی رشته ها را مناسب با آن هم تغییر دهد.

او همچنین عنوان کرده بود، برهمین اساس بعضی از رشته های آن دانشگاه با هماهنگی وزارت علوم و همچنین با نگاه به اشتغال و همچنین آمایش جابه جا خواهد شد.

وزارت علوم رشته ها را جا به جا می کند


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : وزارت علوم رشته ها را جا به جا می کند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک