سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / وزارت علوم پرونده افراد علمی دانشگاه پیام نور را بررسی کردن می کند

وزارت علوم پرونده افراد علمی دانشگاه پیام نور را بررسی کردن می کند

وزارت علوم پرونده افراد علمی دانشگاه پیام نور را بررسی کردن می کند

پیام نورنا: دبیر هیات اجرایی جذب افراد علمی دانشگاه پیام نور گفت: پرونده تغییر پیدا کردن اوضاع تعدادی از همکاران علمی دانشگاه در هیات مرکزی جذب افراد هیات علمی وزارت علوم بررسی کردن می می شود.

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایرنا – عزت اله کردمیرزا اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مرکزی جذب از مجموع ۵۲ پرونده، پرونده مرتبط به همکاران علمی با مدرک دکتری که تحت عنوان پیمانی مشروط درسال های قبل در دانشگاه پیام نور جذب شده بودند، بعد از بررسی کردن، موفق به اخذ تائیدیه شد.
او همچنین افزود: ۸ پرونده باقی مانده نیز جهت بررسی کردن مجدد و همچنین رفع نواقص ارجاع شد تا بعد از احراز شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، مجدداً بررسی کردن شوند.
کردمیرزا همچنین ضمن قدردانی از مسوولان وزارت علوم جهت حل مشکل آن اشخاص، ادامه داد: از مجموع پرونده های همکاران علمی، ۲۳۸ پرونده منتهی به صدور حکم پیمانی قطعی و همچنین یا بر حسب تسهیلاتی که مقنن به ایثارگران اختصاص داده می باشد، به رسمی تغییر پیدا کردن اوضاع شده و همچنین مابقی نیز در حال پیگیری می باشد.
او همچنین درخصوص عملکرد حوزه جذب طی ۷ ماه اخیر گفت: از آغاز سال شمسی ۹۷ به تا حال، ۱۲۳ پرونده از پیمانی به رسمی آزمایشی، ۳۱ پرونده از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی،۴۳ پرونده از طریق ارتقای مرتبه و همچنین ۵ پرونده طبق تسهیلات قوانین و قانونی ایثارگران منتهی به صدور حکم رسمی قطعی شده می باشد. 

وزارت علوم پرونده اعضای علمی دانشگاه پیام نور را بررسی می کند


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : وزارت علوم پرونده افراد علمی دانشگاه پیام نور را بررسی کردن می کند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک