سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پاداش دوماهه یکی از مسئولان وزارت علوم معادل شهریه ۴ سال تحصیل یک دانشجوی بورسیه

پاداش دوماهه یکی از مسئولان وزارت علوم معادل شهریه ۴ سال تحصیل یک دانشجوی بورسیه

پاداش دوماهه یکی از مسئولان وزارت علوم معادل شهریه ۴ سال شمسی تحصیل یک دانشجوی بورسیه

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : یکی از دانشجویان بورسیه با اشاره به پاداش ۳۷ میلیونی یکی از مسئولان وزارت علوم جهت ۲ ماه کار گفت: پاداش دوماهه آن مسئول معادل شهریه ۴ سال شمسی تحصیل یک دانشجوی دکترای بورسیه می باشد.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – یکی از دانشجویان بورسیه در مورد رسوایی جدید پاداش چند ده میلیونی یکی از مسئولان وزارت علوم در دوماه از آغاز مسئولیت و همچنین نمایش جلسه تجملاتی و همچنین اشرافی بی سابقه در هتل دیزین از طرف هیات مرکزی جذب، با اشاره به ادعاهای مسئولین وزارت علوم در مورد حساسیت نسبت به پول‌هایی که بایستی و حتما بابت مخارج دانشجویان قوانین و قانونی بورسیه هزینه می شود، گفت: پاداش دوماهه آن مسئول وزارت علوم معادل شهریه ۴ سال شمسی تحصیل یک دانشجوی دکترای بورسیه می باشد. سوال ما آن می باشد که نهادهای نظارتی شامل دیوان محاسبات بعد از گذشت حدود دوسال از آن پرداختی محیرالعقول چرا هیچ واکنشی نشان نداده اند؟

آن دانشجوی بورسیه ادامه داد: آن مساله را در کنار فرمایش مقام معظم رهبری در مورد غیراخلاقی بودن اعمال فتنه گران مدعی اخلاق بایستی و حتما گذاشت و همچنین بایستی و حتما گفت تو که مدعی دغدغه هزینه کردهای بورسیه های مظلوم هستید حداقل خود به آن ادعای خود پایبند باشید. توبه فرمایان خود توبه کمتر می‌کنند!
آن دانشجوی نخبه با اشاره به نمایش جلسه مسئولین مرتبط به جذب افراد هیات علمی در هتل دیزین پرسید اولا واقعا نمی دانیم نقش خانواده های مدعوین در آن جلسات چیست، ثانیا هزینه آن جلسات برابر با هزینه چند فرد یا شخص از دانشجویان مظلوم بورسیه ای می باشد که از طرف بانیان آن گونه جلسات اشرافی از حقوق خود محروم شده اند.
آن دانشجوی بورسیه با اشاره به وجود نهادهای نظارتی متنوع و گوناگون و مختلف در کشور آن سوال را مطرح کرد که اساسا در آن مقطع که همگان بر حسابرسی دقیق بیت المال تاکید دارند چرا دیوان محاسبات و همچنین نهاد بازرسی کل کشور عکس العمل مناسب نشان نداده اند؟

 

http://pnuna.com/1394/05/%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%87-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پاداش دوماهه یکی از مسئولان وزارت علوم معادل شهریه ۴ سال شمسی تحصیل یک دانشجوی بورسیه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک