خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان جهت سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ آغاز و همچنین تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ادامه دارد. e871e76ec8a7889217c595af5354a547 پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دانشگاه هرمزگان با استناد به آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری   به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۳  و همچنین ابلاغیه شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ از بین دانشجویان و همچنین دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی از طریق بررسی کردن و همچنین ارزیابی سوابق علمی، پژوهشی و همچنین انجام مصاحبه، در مقطع دکتری  دانشجو می پذیرد. 

شامل شرایط شرکت در آن دوره شامل موارد زیر می باشد:

۱. متقاضی بایستی و حتما شامل مدرک کارشناسی ارشد هر روز خدا یا نوبت دوم از یکی از دانشگاههای دولتی باشد.

تبصره: دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ فارغ التحصیل می شوند، می توانند با اخذ گواهی معتبر از دانشگاه محل تحصیل و همچنین ارسال آن هم به همراه مدارک مربوطه، از تسهیلات آیین نامه شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۳ وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بهره مند گردند.

۱-۱: بیش از ۲ سال شمسی از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

۱-۲: کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و همچنین مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی پیوست

۱-۳: داشتن میانگین کل ۱۶ در دوره کارشناسی و همچنین میانگین ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد (یا میانگین همتراز شده هر یک از دوره های مذکور طبق دستورالعمل تصویب شده و مصوب قانون شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه). 

۱-۴: کسب حداقل نمره ۵۰ از آزمون زبان(MCHE  یا معادل آن هم در سایر آزمونها) قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق با آیین نامه دوره دکتری تصویب شده و مصوب قانون وزارت)

داوطلبان می بایست کلیه مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را حداکثر تا پایان وقت اداری ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ با پست پیشتاز به نشانی : “بندرعباس – کیلومتر ۹ جاده میناب- پردیس دانشگاه هرمزگان- معاونت آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی – دفتر استعدادهای درخشان ” ارسال نمایند و همچنین رسید پستی را نزد خود نگاه دارند.

دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیبشتر و همچنین در یافت فایل رشته های میتوانند به آدرس وبسایت و مرکز خبرهای جدید http://hormozgan.ac.ir/ رفت و آمد و مراجعه کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7-9444
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری استعداد درخشان در دانشگاه هرمزگان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک