خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش بدون آزمون در ۴ دانشگاه برای استعدادهای درخشان

پذیرش بدون آزمون در ۴ دانشگاه برای استعدادهای درخشان

پذیرش بدون آزمون در ۴ دانشگاه جهت استعدادهای درخشان

ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در ۳ دانشگاه تهرانی و همچنین یک دانشگاه در قم در دوره دکتری از آن ماه آغاز می می شود. 4373fcddab69bd3945aaae49da8504b7 پذیرش بدون آزمون در ۴ دانشگاه برای استعدادهای درخشان

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، پذیرش دکترای بدون آزمون استعداد درخشان جهت سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۵ در آن دانشگاهها صورت می گیرد.

دانشگاه قرآن و همچنین حدیث ویژه طلاب

متقاضیان به ۲ شیوه ثبت نام از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین یا ارسال مدارک از طریق پست تا تا ریخ ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۴ می توانند در مقطع دکترای بدون آزمون دانشگاه قرآن و همچنین حدیث ثبت نام کنند.

رشته های مورد پذیرش در آن دوره شامل علوم قرآن و همچنین حدیث، کلام امامیه و همچنین علوم و همچنین معارف نهج البلاغه می باشد.

آزمون ورودی آن دوره در تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۳۹۴ و همچنین در استان قم برگزار می می شود.

دانشگاه تربیت مدرس

فراخوان پذیرش دانشجو از طریق آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) در دوره دکترای تخصصی سال شمسی ۹۴ دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم کردن باره جذب برگزیدگان علمی و همچنین مستعد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها و همچنین موسسه های آموزش عالی کشور و همچنین در راستای اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری تصویب شده و مصوب قانون جلسه مورخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ شورای هدایت استعدادهای درخشان  نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی در دوره های دکتری تخصصی اقدام کرده می باشد.

داشتن میانگین معدل کل ۱۶ و همچنین بالاتر در دوره کارشناسی و همچنین میانگین کل ۱۷ و همچنین بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد شامل شرایط شرکت در آن دوره می باشد.

همچنین نباید بیش از ۲ سال شمسی از زمان فارغ التحصیلی متقاضیان قبل باشد.

داوطلبان واجد شرایط جهت شرکت در آن دوره  مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد حداکثر تا روز دوشنبه مورخ ۳۱ فروردین ۳۹۴ نسبت به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اقدام و همچنین مدارک مورد مستلزم و نیاز به شرح زیر را به فرمت مناسب تهیه و همچنین در سامانه مذکور در محل های مناسب بارگذاری کنند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر به منظور ارتقای کیفی دوره های دکتری و همچنین حمایت از استعدادهای درخشان و همچنین در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فنّاوری و همچنین آیین نامه داخلی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان و همچنین دانشجویان سال شمسی آخر کارشناسی ارشد را جهت وارد شدن به دوره دکتری سال شمسی ۹۵-۹۴ بدون آزمون پذیرش می کند.

شرایط عمومی جهت پذیرش درخواست متقاضیان شامل داشتن معدّل حدّاقل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان نامه) در مقطع کارشناسی ارشد، داشتن حدّاقل نمره ۱۸ پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

متقاضیان بایستی و حتما فرم درخواست را از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر پر کرده و همچنین پرینت فرم ثبت نام اینترنتی و همچنین مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین واریز مبلغ ۹۵ هزار تومان به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه امیر کبیر را تنها و فقط از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ به اداره استعدادهای درخشان دانشگاه به آدرس: خیابان حافظ، روبروی خیابان سمیّه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ساختمان آموزش کلّ، طبقه دوّم، اتاق ۹ ، صندوق پستی۱۵۹۱۶۳۴۳۱۱ ارسال کنند.

دانشگاه شاهد

دانشگاه شاهد نیر در راستای آیین نامه شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۳ وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، از بین دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد ویا دانشجویان کارشناسی ارشد که تاپایان شهریور ماه سال۹۴ دانش اموخته می شوند از طریق بررسی کردن سوابق علمی (آموزشی ، پژوهشی ، هنری و همچنین فناوری) ، بدون شرکت درآزمون نیمه متمرکز، و همچنین در ۱۷ رشته دانشجو می پذیرد.

داشتن میانگین کل ۱۶ و همچنین بالاتر در دوره کارشناسی و همچنین میانگین کل ۱۷ و همچنین بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد و همچنین کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و همچنین مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی پیوست شامل شرایط شرکت در آن دوره می باشد.

متقاضیان شرکت در آن دوره بایستی و حتما مدارک شناسایی خود همراه با فیش پرداختی به مبلغ ۶۰ هزار تومان به حساب دانشگاه شاهد را تا تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ به آدرس آن دانشگاه ارسال کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF-9274
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : پذیرش بدون آزمون در ۴ دانشگاه جهت استعدادهای درخشان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک