خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

به نقل از phdpress :

دست یار آموزشی دانشگاه تربیت مدرس گفت که آن دانشگاه در دوره‌های دکتری تخصصی سال شمسی ۱۳۹۴ از طریق پذیرش برگزیدگان علمی،‌ دانشجو می‌پذیرد.

دکتر مختار جلالی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا با اعلام آن خبر اظهار کرد: دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم کردن باره جذب برگزیدگان علمی و همچنین مستعد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و همچنین موسسه‌های آموزش عالی کشور و همچنین براساس “آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری تصویب شده و مصوب قانون جلسه مورخ ۲۷ خرداد ۹۳ شورای هدایت استعدادهای درخشان” و همچنین شیوه‌نامه پذیرش برگزیدگان علمی تصویب شده و مصوب قانون شورای دانشگاه تربیت مدرس نسبت به پذیرش به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی در دوره‌های دکتری تخصصی اقدام کرده می باشد.

او همچنین توضیح داد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی تا ۹۴.۱.۳۱ اقدام کرده و همچنین مدارک مورد مستلزم و نیاز را تنها و فقط از طریق سامانه الکترونیکی مذکور ارسال کنند.

به گفته جلالی نتایج بررسی کردن ابتدایی و اولیه درخواست متقاضیان و همچنین راه‌یافتگان به مصاحبه علمی متعاقبا بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه اعلام می‌می شود.

دست یار آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر می‌توانند به وبگاه دانشگاه رفت و آمد و مراجعه کنند.

مباحث و مطالب مرتبط :%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام برای متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد در نیمسال اول ۹۵-۹۴ آغاز شد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر افزود: برای رفاه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی سایت ثبت نام برای نیمسال اول سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به سایت www.azmoon.org رفت و آمد و مراجعه کنند.
علوی … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

نهاد سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری و همچنین نحوه ثبت نام ۱۰ دوره آزمون های زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو در سال شمسی ۱۳۹۴ را نشر یافته شده کرد.


به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، به منظور ایجاد زمینه و همچنین توسعه زبان‌آموزی در کشور و همچنین فراهم  آوردن امکانات سنجش توانایی دانش زبانی دانش‌آموزان، دانشجویان و همچنین دانش‌آموختگان، آزمون‌ زبان انگلیسی (Tolimo:E-A۲۰۱۵-۲۰۱۶) در ۱۰ دوره در سال شمسی ۱۳۹۴ برگزار می می شود.ردیف
دوره
زمان برگزاری
محل آزمون
تاریخ … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار تیم دانشگاه خبرگزاری فارس، نهاد سنجش آموزش کشور کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون نیمه متمرکز دکتری سال شمسی ۹۴ را فردا دوشنبه ۲۵ اسفندماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد قرار می‌دهد.

داوطلبانی که در آن آزمون شرکت نموده اند می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش کلید سؤالات هریک از رشته‌های امتحانی را از طریق لینک‌های ارائه شده گرفتن کنند.

همچنین داوطلبان می­‌توانند هرگونه مطلبی در باره سوالات و همچنین کلید آزمون را … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

زمان ثبت نام و همچنین نمایش آزمون های MSRT اردیبهشت و همچنین خرداد ماه سال شمسی بعدی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری اعلام شد.

به نقل از پی اچ دی تست، با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی اعلام شده بهار ۹۴ ، دو آزمون زبان وزارت علوم  در تاریخ های ۴ اردیبهشت و همچنین ۸ خرداد برگزار خواهد شد.ثبت نام آن آزمون ها نیز در روزهای نهم … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

کلید نهایی سئوالات آزمون های جامع علوم پایه علم پزشکی جدید، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین پیش کارورزی اسفند ماه جاری نشر یافته شده شد.

به نقل از ایسنا منطقه علوم علم پزشکی جدید تهران، کلید نهایی سئوالات آزمون های جامع علوم پایه علم پزشکی جدید، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین آزمون جامع پیش کارورزی اسفند ماه جاری نشر یافته شده شد، داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید معاونت آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران به آدرس اینترنتی http://education.tums.ac.ir پاسخ نامه را دیدن کنند. مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

دست یار آموزشی دانشکده علوم تغذیه و همچنین رژیم شناسی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران، با گفتن آنکه رشته تغذیه بیمارستانی (NUTRITIONAL MEDICINE) در مقطع کارشناسی ارشد با پذیرش دانشجویان خارجی در حال تثبیت می باشد، تاکید کرد: آن رشته یکی از رشته های شامل متقاضی توسط دانشجویان خارجی در آن دانشکده می باشد که مراحل تثبیت آن هم در حال انجام می باشد.

دکتر محمد جواد حسین زاده در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا منطقه علوم … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

به نقل از پی اچ دی نیوز، علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده جهت مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۷ رشته شامل: مهندسی مکانیک-طراحی جامدات، علوم باغبانی- گیاهان دارویی ادویه ای و همچنین نوشابه ای، علوم باغبانی- میوه … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

سئوالات آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد و همچنین کلید ابتدایی و اولیه آزمون در ۲۵ اسفندماه نشر یافته شده می می شود.


به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ می توانند سئوالات هر یک از کد رشته­ های امتحانی آزمون را از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

ریاست موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کشور گفت: بیش از ۶۶ هزار دانشجو در مراکز آن دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند بود.

عبدالرضا مجدالدین در گفت‎وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: ۶۶ هزار و همچنین ۳۰۰ دانشجو در مراکز دانشگاه‎های جامع علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین با اشاره به تحصیل دانشجویان خارجی در مراکز دانشگاه‎‏های علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی، گفتن کرد: کمتر از ۱۰۰ دانشجوی خارجی از … مطلب کامل%name پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

چندی پیش از سوی دست یار آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری اعلام شد که موسسات غیردولتی تا پایان اسفند به پنج سطح تقسیم‌بندی می‌شوند که سطح اول مرتبط به موسسات غیردولتی می باشد که به دانشگاه تغییر پیدا کردن شده‌اند.

علی آهون منش ریاست اتحادیه دانشگاه‌ها و همچنین موسسات غیرانتفاعی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا،در آن باره و همچنین معیارهای مدنظر جهت سطح بندی موسسات غیر دولتی گفت: وزارت علوم پرسش نامه ای به … مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک