خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

دست یار آموزشی دانشگاه تربیت مدرس گفت که آن دانشگاه در دوره‌های دکتری تخصصی سال شمسی ۱۳۹۴ از طریق پذیرش برگزیدگان علمی،‌ دانشجو می‌پذیرد.

دکتر مختار جلالی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا با اعلام آن خبر اظهار کرد: دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم کردن باره جذب برگزیدگان علمی و همچنین مستعد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و همچنین موسسه‌های آموزش عالی کشور و همچنین براساس “آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری تصویب شده و مصوب قانون جلسه مورخ ۲۷ خرداد ۹۳ شورای هدایت استعدادهای درخشان” و همچنین شیوه‌نامه پذیرش برگزیدگان علمی تصویب شده و مصوب قانون شورای دانشگاه تربیت مدرس نسبت به پذیرش به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی در دوره‌های دکتری تخصصی اقدام کرده می باشد.

او همچنین توضیح داد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی تا ۹۴٫۱٫۳۱ اقدام کرده و همچنین مدارک مورد مستلزم و نیاز را تنها و فقط از طریق سامانه الکترونیکی مذکور ارسال کنند.

به گفته جلالی نتایج بررسی کردن ابتدایی و اولیه درخواست متقاضیان و همچنین راه‌یافتگان به مصاحبه علمی متعاقبا بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه اعلام می‌می شود.

دست یار آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر می‌توانند به وبگاه دانشگاه رفت و آمد و مراجعه کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7-9418
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک