خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش حدود ۴۰۰ دانشجوی دکتری در دانشگاه تبریز

پذیرش حدود ۴۰۰ دانشجوی دکتری در دانشگاه تبریز

پذیرش حدود ۴۰۰ دانشجوی دکتری در دانشگاه تبریز

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز از پذیرش نزدیک به ۴۰۰ فرد یا شخص دانشجو در مقطع دکتری در سال شمسی تحصیلی ۹۴- ۹۵ در آن دانشگاه خبر داد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدتقی اعلمی، در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ۲۹۱۲ فرد یا شخص بعد از قبولی در آزمون کتبی دکتری از طریق نهاد سنجش به آن دانشگاه معرفی شده اند، که بعد از انجام مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی، نفرات برتر در ۱۷۷ رشته و همچنین گرایش در آن دانشگاه پذیرش خواهند شد.

او همچنین، تعداد پذیرش از طریق آزمون و همچنین مصاحبه را ۳۱۷ فرد یا شخص اعلام نمود و همچنین گفت: بیست قسمت و بخش ظرفیت پذیرش نیز همچنین و علاوه بر آن تعداد، از میان دانشجویان استعداد درخشان و همچنین به صورت بدون آزمون پذیرفته خواهند شد که در مجموع نزدیک به ۴۰۰ فرد یا شخص دانشجو در مقطع دکتری در آن دانشگاه پذیرش می شوند.

اعلمی افزود: از آن تعداد ۱۸۸ فرد یا شخص در دوره هر روز خدا، ۱۱۶ فرد یا شخص به صورت نوبت دوم، ۸ فرد یا شخص در پردیس خودگردان تبریز، ۵ فرد یا شخص در پردیس ارس و همچنین حدود ۷۰ فرد یا شخص نیز از طریق سهمیه استعداد درخشان به ادامه تحصیل مشغول خواهند شد.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز یادآور شد: آپلود مدارک از ۲۱ لغایت ۳۱ اردیبهشت و همچنین زمان مصاحبه از داوطلبان بر حسب رشته _ گرایش، در یکی از روزهای ۱۰ و همچنین ۱۱خردادماه انجام خواهد شد و همچنین بر همین اساس نیز داوطلبان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه تبریز به نشانیwww.tabrizu.ac.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10029
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پذیرش حدود ۴۰۰ دانشجوی دکتری در دانشگاه تبریز

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک