خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پذیرش دانشجویان ممتاز سایر دانشگاه ها در دانشگاه تبریز مقطع کارشناسی ارشد

پذیرش دانشجویان ممتاز سایر دانشگاه ها در دانشگاه تبریز مقطع کارشناسی ارشد

پذیرش دانشجویان ممتاز سایر دانشگاه ها در دانشگاه تبریز مقطع کارشناسی ارشد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فراخوان مرحله دوم پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز جهت سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ اعلام شد.

بر اساس آن فراخوان دانشجویان کارشناسی دانشگاه تبریز و همچنین سایر دانشگاههای کشور که واجد شرایط «آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» خواهند بود، می توانند در تمامی رشته ها و همچنین گرایش های موجود دانشگاه تبریز در آن دوره ثبت نام کنند.

داوطلب متقاضی از دانشگاه تبریز بایستی و حتما جزء ۲۰ قسمت و بخش برتر دانشجویان هم رشته و همچنین هم ورودی خود باشد. داوطلب متقاضی از سایر دانشگاههای کشور (اعم از دولتی، پیام نور، آزاد، پردیس،جامع علمی اصولی و کاربردی و همچنین ….) بایستی و حتما رتبه اول دانشجویان هم رشته و همچنین هم ورودی خود باشد.

حائزین شرایط می توانند درخواست خود را با تکمیل فرمها و همچنین مدارک ذیل از تاریخ ۳ تیر تا آخر وقت اداری ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۴ به آدرس تبریز – دانشگاه تبریز – تیم حمایت از استعدادهای درخشان (مستقر در ساختمان کتابخانه مرکزی) – کد پستی ۵۱۶۶۶۱۶۴۷۱ ارسال کنند.

بر اساس آیین نامه، دانشگاه از پذیرش مدارک دانشجویان کارشناسی ناپیوسته معذور می باشد و همچنین  پذیرش دانشجو از سایر دانشگاهها اعم از دولتی و همچنین غیره به شرط رتبه اولی انجام خواهد شد.

مطابق آیین نامه یاد شده، دانشجویانی که طول تحصیل آنان اکثرا و بیشتر از  ۸ نیمسال بوده و همچنین از زمان فارغ التحصیلی شان اکثرا و بیشتر از یک ترم قبل باشد مجاز به بهره بری و استفاده از آن فراخوان نیستند و همچنین دانشجویان دانشگاه تبریز که جزو ۱۰ قسمت و بخش کلاس بوده و همچنین قبلا مدارک خود را ارسال کرده اند از ارسال مجدد مدارک خوداری کنند.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پذیرش دانشجویان ممتاز سایر دانشگاه ها در دانشگاه تبریز مقطع کارشناسی ارشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک