سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پذیرش دانشجوی پرستاری و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد کرمانشاه

پذیرش دانشجوی پرستاری و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد کرمانشاه

پذیرش دانشجوی پرستاری و همچنین پیراپزشکی در دانشگاه آزاد کرمانشاه

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر نوذر قنبری در نشستی خبری اظهارکرد: از آنجایی که جامعه ما از نظر پزشک اشباح شده ولی کمبودهای بسیاری در رشته‌های پرستاری و همچنین پیراپزشکی دارد، دانشگاه آزاد کرمانشاه چند سالی می باشد که به دنبال راه‌اندازی آن رشته‌هاست.

او همچنین افزود: در راستای آن مستلزم و نیاز مجموعه باغ‌نی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه را به راه‌اندازی رشته‌های پرستاری و همچنین پیراپزشکی اختصاص داده‌ایم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: قبل از آنکه رشته‌ها را بیاوریم تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم که زیرساخت‌های مورد مستلزم و نیاز آموزش رشته های پرستاری و همچنین پیراپزشکی را در دانشگاه آزاد کرمانشاه فراهم کنیم که در پی بازدید اخیر مسئولین وزارت بهداشت از زیرساخت‌های ساخته یا ایجاد شده آن دانشگاه، ابراز رضایت کردند.

قنبری خاطرنشان کرد: تمام آنچیزی که از لحاظ سخت افزاری جهت پیاده سازی و راه اندازی رشته‌های پرستاری و همچنین پیراپزشکی در استان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بوده را در بدنه دانشگاه آزاد کرمانشاه انجام داده‌ایم و همچنین از آن بابت هیچ مشکلی نداریم.

او همچنین تصریح کرد: با آن اوصاف خیلی زیاد امیدواریم که جهت مهر ماه سال شمسی جاری و همچنین در صورتی که نشد در ترم بهمن ماه سالجاری بتوانیم در آن رشته ها جذب دانشجو داشته باشیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به ظرفیت پذیرش آن دانشگاه در رشته‌های پرستاری و همچنین پیراپزشکی گفت: از آنجایی که می خواهیم خیلی زیاد قوی در آن مسیر گام برداریم کیفیت را سرلوحه کسب و کار خود قرار داده و همچنین در نظر داریم که ظرفیت پذیرش دانشجوی خود در حد ۴۰ فرد یا شخص بگذاریم.

قنبری یادآور شد: تلاش مان آن می باشد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه را در رشته های پرستاری و همچنین پیراپزشکی به یکی از دانشگاه های برند کشور در آن رشته‌ها تغییر پیدا کردن کنیم.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پذیرش دانشجوی پرستاری و همچنین پیراپزشکی در دانشگاه آزاد کرمانشاه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک