خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ؛ دانشگاه نسل سومی‌ها

پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ؛ دانشگاه نسل سومی‌ها

پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و همچنین فرهنگ؛ دانشگاه نسل سومی‌ها

رییس دانشگاه علم و همچنین فرهنگ همزمان با آغاز مهلت انتخاب رشته‌ مجازین کنکور سراسری ۹۴ ضمن اعلام ساخته یا ایجاد رشته های جدید، به تشریح ویژگی‌های آن دانشگاه در تربیت دانش‌آموختگان کارآفرین به عنوان دانشگاه نسل‌ سومی پرداخت.

دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با گفتن آنکه دانشگاه علم و همچنین فرهنگ در چهار مقطع تحصیلی بیش از ۲۰۰۰ دانشجو پذیرش می‌کند، اظهار کرد: دانشگاه علم و همچنین فرهنگ شامل پنج دانشکده فنی و همچنین مهندسی، هنر و همچنین معماری، علوم انسانی، علوم پایه و همچنین گردشگری می باشد و همچنین در پنج رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته، ۲۰ رشته در مقطع کارشناسی، ۳۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین پنج رشته در مقطع دکتری جذب دانشجو می‌پذیرد.

او همچنین در ادامه با اشاره به فارغ‌التحصیلی بیش از ۲۰ هزار فرد یا شخص از دانشگاه علم و همچنین فرهنگ از سال شمسی ۱۳۷۲ به تا حال به ویژگی‌های شاخص آن دانشگاه اشاره کرد و همچنین افزود: دانشگاه علم و همچنین فرهنگ در راستای دانشگاه‌های نسل سوم به سرعت در حال قدم برداشتن می باشد و همچنین تجربه حضور بیش از ۳۰ ساله جهاد دانشگاهی در عرصه پژوهش و همچنین بیش از ۲۰ سال شمسی تجربه آموزش عالی و همچنین سه دهه حضور توانمند در عرصه کارآفرینی آن هم هم در حوزه علمی کشور، پشتوانه‌ای می باشد که آن امید را به واقعیت در بعدی‌ای نزدیک تغییر پیدا کردن کند که در آن راستا شاهد اولین دانشگاه نسل سومی متکی به کارآفرینی و همچنین تولید کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل جهت جامعه باشیم.

رییس دانشگاه علم و همچنین فرهنگ درخصوص تفاوت نسل‌های دانشگاهی گفت: دانشگاه‌های نسل اول آموزش محور بودند، دانشگاه‌های نسل دوم پژوهش‌محور و همچنین امروز دانشگاه‌ها به سمتی می‌روند که محصول عالی دانشگاه که فارغ‌التحصیلانش می باشد بیکار نباشند. در دانشگاه علم و همچنین فرهنگ که وابسته به جهاد دانشگاهی می باشد بحث برسر آن می باشد که هنگام و زمانی که دانشجو فارغ‌التحصیل شد به اشتغال نزدیک باشد.

%name پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ؛ دانشگاه نسل سومی‌ها

دانشگاه علم و همچنین فرهنگ

ایمانی از راه‌اندازی رشته‌های جدید در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین کارشناسی در دانشگاه علم و همچنین فرهنگ خبر داد و همچنین افزود: یکی از رسالت‌های دانشگاه علم و همچنین فرهنگ، افزایش تعداد مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته‌هایی منطبق با مستلزم و نیاز جامعه می باشد.

او همچنین افزود: در آن راستا چهار کد رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد که شامل مدیریت کسب و همچنین کار (MBA)، منابع انسانی و همچنین رفتار سازمانی آموزش و همچنین بهسازی منابع انسانی و همچنین حقوق تجارت الکترونیکی در مقطع کارشناسی رشته رشته هنرهای اسلامی گرایش نگارگری در آن دانشگاه راه‌اندازی شده که بعضی از آنها جهت اولین بار در کشور ارائه می‌می شود.

رییس دانشگاه علم و همچنین فرهنگ تاکید کرد: در صورتی که جهاد دانشگاهی وارد عرصه آموزشی عالی شده نمی‌خواهد کار دیگر دانشگاه‌ها را انجام دهد و همچنین دچار موازی کاری می شود. بنابراین دانشگاه علم و همچنین فرهنگ هدف خود را برطرف کردن مستلزم و نیاز کشور می‌داند.

علم و همچنین فرهنگ، دانشگاهی پژوهش محور و همچنین کارآفرین

دکتر ایمانی با تاکید بر آنکه دانشگاه علم و همچنین فرهنگ نمونه‌ای از دانشگاه‌های پژوهش محور و همچنین کارآفرین می باشد، افزود: خلاء اساسی جامعه، نیروهای دانش دیده بیکار در کشور می باشد که با پدیده نامبارک بیکاری مواجه‌اند و همچنین هدف ما آن می باشد که فارغ‌التحصیل بیکار نداشته باشیم. دانشگاه علم و همچنین فرهنگ مانند همه دانشگاه‌های دیگر پیشگام و همچنین پیشرو بوده و همچنین در آن مسیر عزم جدی دارد که در بعدی‌ای نه چندان دور همه بتوانند شاهد چنین دانشگاهی با آن ویژگی‌ها باشند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%9B-11073
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و همچنین فرهنگ؛ دانشگاه نسل سومی‌ها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک