خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش دانشگاه قرآن و حدیث تا ۳۰ فروردین تمدید شد

پذیرش دانشگاه قرآن و حدیث تا ۳۰ فروردین تمدید شد

پذیرش دانشگاه قرآن و همچنین حدیث تا ۳۰ فروردین تمدید شد

مهلت ثبت نام دانشگاه قرآن و همچنین حدیث موسسه دارالحدیث تا ۳۰ فروردین ماه جاری تمدید شد. 4d9361122ca3288db2304aa06ae64682 پذیرش دانشگاه قرآن و حدیث تا ۳۰ فروردین تمدید شد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دانشگاه قرآن و همچنین حدیث براساس مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین با نظارت نهاد سنجش آموزش کشور، از بین برادران و همچنین خواهران طلبه واجد شرایط از طریق آزمون اختصاصی و همچنین مصاحبه علمی جهت تحصیل در دوره حضوری مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا جهت سال شمسی تحصیلی (۹۵ ـ ۹۴) در قم دانشجو می پذیرد.

آن رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد شامل رشته علوم حدیث گرایش های کلام و همچنین عقاید، اخلاق، رشته علوم و همچنین معارف نهج البلاغه، رشته تفسیر روایی و همچنین رشته ارتباطات گرایش حج و همچنین زیارت، روانشناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت گرا می باشد؛ در مقطع دکتری حضوری نیز در رشته علوم قرآن و همچنین حدیث، کلام امامیه و همچنین علوم و همچنین معارف نهج البلاغه پذیرش می شوند. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد مجازی رشته علوم قرآن و همچنین حدیث، علوم حدیث در سه گرایش نهج البلاغه، تفسیر اثری و همچنین کلام و همچنین عقاید ارائه شده می باشد.

هر داوطلب تنها و فقط مجاز به انتخاب یک کد رشته محل می باشد و همچنین مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دو سال شمسی می باشد و همچنین دانشجو نمی توانند هم زمان با تحصیل در آن دانشگاه، در دیگر مراکز آموزش عالی اشتغال به تحصیل داشته باشد.

پذیرش و همچنین ثبت نام تا پایان سال شمسی قبل اعلام شده بود که به دلیل استقبال دانش پژوهان، آن تاریخ تغییر کرد و همچنین تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ تمدید شد.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر می توانند به آدرس www.qhu.ac.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%D8%AD%D8%AF%DB%8C%D8%AB-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-9242
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : پذیرش دانشگاه قرآن و همچنین حدیث تا ۳۰ فروردین تمدید شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک