سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش در دکتری پژوهش محور تغییری نمی‌کند

پذیرش در دکتری پژوهش محور تغییری نمی‌کند

پذیرش در دکتری پژوهش محور دگرگونی و تغییری نمی‌کند

دست یار پژوهشی وزارت علوم گفت: درحال حاضر پذیرش و همچنین تحصیل دانشجویان در دوره های دکتری پژوهش محور طبق روال سال شمسی قبل و همچنین از طریق آزمون دنبال می می شود. 1746691 پذیرش در دکتری پژوهش محور تغییری نمی‌کند

وحید احمدی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: درحال حاضر دگرگونی و تغییری در پذیرش دانشجو در دوره های دکتری پژوهش محور ساخته یا ایجاد نشده و همچنین روند پذیرش طبق آیین نامه موجود در وزارت علوم که شیوه نامه اجرایی آن هم به دانشگاه ها ابلاغ شده دنبال می می شود.

دست یار پژوهشی وزارت علوم درخصوص ظرفیت پذیرش دانشجو دکتری پژوهش محور تاکید کرد: پذیرش دانشجو جهت آن دوره محدودیتی ندارد و همچنین پذیرش براساس استانداردهایی مانند استاد، تجهیزات و همچنین طرح صنعتی دنبال می می شود.

احمدی با اشاره به بحث هایی درخصوص تغییراتی در آیین نامه پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور گفت: آن موضوعات تنها به مقدار و اندازه بحث می باشد و همچنین نهایی نشده اند بنابراین درحال حاضر پذیرش و همچنین تحصیل در دوره دکتری پژوهش محور طبق روال سال شمسی قبل دنبال می می شود.

او همچنین با گفتن آنکه صنایع کشور نسبت به ارائه طرح صنعتی جهت پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور تمایل بیشتری پیدا کرده اند، گفت: تحصیل در آن دوره ها ماموریت گرا می باشد و همچنین بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات صنعت را رفع کرده می باشد؛ بنابراین صنایع اشتیاق بیشتری جهت ارائه طرح های خود به دانشگاه ها پیدا کرده اند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-11391
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پذیرش در دکتری پژوهش محور دگرگونی و تغییری نمی‌کند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک