خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی

پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی

پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزویریاست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از پذیرش دوره سطح چهار (دکتری) ویژه خواهران طلبه در رشته فقه و همچنین حقوق خانواده خبر داد.

حجت الاسلام عبدالرسول قاسمی با اعلام آن خبر گفت: با توجه به اهداف و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های دفتر تبلیغات اسلامی و همچنین مؤسسه مجتهده امین(ره) در جهت تخصصی شدن مرکز در حوزه تحصیلات تکمیلی، سال شمسی قبل بعد از اعلام موافقت مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران قم مبنی بر پیاده سازی و راه اندازی سطح چهار در حوزه خواهران، آن مؤسسه اقدام به اخذ مجوز نمایش آن دوره کرد.

او همچنین ضرورت به کارگیری فارغ التحصیلان سطح سه با توجه به تعداد قابل توجه و همچنین ظرفیت ها و همچنین توانایی های ایشان، وجود شرایط زیر ساختی و همچنین سابقه مؤسسه مجتهده امین(ره) و همچنین همچنین معرفی متخصصین و همچنین مدرسین درس خارج فقه و همچنین اصول از طرف آن مؤسسه را از عوامل کسب مجوز سطح چهار آن مرکز عنوان کرد و همچنین ابراز امیدواری کرد که با توجه به فراهم شدن باره ها، به یاری خداوند شاهد نمایش و همچنین به پس نتیجه آن می شود که رسیدن آن دوره باشیم.

ریاست مؤسسه عالی حوزوی مجتهده امین(ره) با گفتن آنکه پیاده سازی و راه اندازی روزنامه یا نشریه تخصصی از مقالات طلاب سطح ۴، و همچنین سطح ۳ از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های مؤسسه می باشد، افزود: در صورت تشکیل دوره تخصصی سطح چهار آن روزنامه یا نشریه تخصصی با محوریت فقه خانواده پیاده سازی و راه اندازی خواهد شد.

حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت: اعطای شهریه، بهره بری و استفاده از فضای پژوهشی مؤسسه (کتابخانه تخصصی و همچنین امکانات نرم افزاری )، امکان نمایش بعضی از کلاس ها در محضر اساتید برجسته و همچنین متخصص قم، امکان به کارگیری در پژوهشکده و همچنین تدریس در مقطع سطح سه مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین(ره) شامل امتیازاتی می باشد که جهت طلاب سطح چهار مؤسسه در نظر گرفته شده می باشد.

ریاست موسسه آموزش عالی مجتهدی امین(ره) گفت: مؤسسه مجتهده امین(ره) در نظر دارد دوره های آمادگی آزمون جهت فارغ التحصیلان سطح سه متقاضیان شرکت در آزمون سطح ۴ برگزار کند تا شرایط مناسبی جهت قبولی در آن آزمون جهت متقاضیان فراهم آید.

حجت الاسلام قاسمی در پایان با گفتن آنکه رشته فقه و همچنین حقوق خانواده مخصوص بانوان طلبه می باشد گفت: ظرفیت پذیرش سطح چهار مؤسسه مجتهده امین(ره) در رشته فقه خانواده ۱۰ فرد یا شخص خواهد بود که در صورت کسب امتیاز بالای علمی پذیرفته شدگان، دوره با حداقل ۷ فرد یا شخص نیز تشکیل خواهد شد.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که ثبت نام در آن دوره از ۲۵ بهمن ماه آغاز شده و همچنین تا ۱۰ اسفند از طریق رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز مدیریت خواهران و همچنین نیز رفت و آمد و مراجعه حضوری به مؤسسه ادامه خواهد داشت. همچنین زمان نمایش آزمون ۸ خرداد ۹۴ خواهد بود و همچنین متقاضیانی که موفق به حد نصاب کسب نمره شوند از طریق مصاحبه علمی و همچنین رفتاری پذیرفته خواهند شد. حداقل طول دوره تحصیلی ۴ سال شمسی و همچنین حداکثر آن هم ۶ سال شمسی خواهد بود.
mail2 پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی
آن مجموعه در ۱۰۰ صفحه جمع بندی و همچنین ارائه شده می باشد :

 • جامع ترین پیکج موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری
 • سوالات مصاحبه (سوالاتی که اساتید مصاحبه گر در زمان مصاحبه می پرسند)
 • نقطه های مصاحبه
 • راهکارهای قبولی در مصاحبه دکتری
 • راه کارهای قبل از مصاحبه
 • راهکارهای در زمان مصاحبه
 • راهکارهای بعد از مصاحبه
 • تکنیک پاسخ دهی به سوالات اساتید مصاحبه کننده
 • چگونگی آمادگی جهت مصاحبه دکتری

کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر در صفحه : ناگفته های مصاحبه دکتری
استعداد تحصیلی مسیح خواه | هادی مسیح حواه | کلاس استعداد تحصیلی مسیح خواه | پاسخ سوالات استعداد تحصیلی دکتری ۹۳
PhdAzmoon IELTS TOEFL English Test PHD پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی


منابع آزمون زبان دکتری ۹۴ – منابع زبان آزمون دکتری ۹۴ – سوالات آزمون زبان دکتری MSRT(MCHE)، MHLE و همچنین EPT – سوالات مجانی و رایگان زبان آزمون دکتری – فرهیختگان دانشگاه تهران

conference PHD AZMOON 2015 management پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی
isi Articles Proposal Thesis پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی
phd book publishing1 پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی

چاپ پایان نامه‌ها چاپ تحقیقات تجارب و همچنین ارتقای اعتبار شغلی و همچنین تخصصی کتاب تغییر پیدا کردن کسب امتیاز در مصاحبه‌های پدیرش در مقطع کار‌شناسی ارشدو دکتری کسب امتیاز در مصاحبه‌ های شغلی مانند گزینش هیات علمی، کسب امتیاز در پذیرش تدریس در دانشگاه، ارتقاء اعتبار شغلی تالیف ترجمه و همچنین گردآوری توسط نویسنده – مشخص کردن قطع تیراژ کتاب نویسنده و همچنین مشاوره انتشاراتی تایپ و همچنین صفحه آرایی – تخصیص شابک – ارسال کتاب به کتابخانه ملی جهت اخذ فیپا اخذ مجوز چاپ طراحی جلد کتاب نویسنده و همچنین مشاوره انتشاراتی – صحافی – کامل شدن پروسه چاپ کتاب ثبت نام به عنوان مولف مترجم، گردآورنده، در سیستم اطلاعاتی منزل و خانه کتاب شرکت در مصاحبه‌های پذیرش دانشگاه‌ها در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف سرویس ها و خدمات صدور گواهی با درج شابک اختصاصی کتاب

 • جهت دیدن دیدگاه های قدیمی بر روی لینک “دیدگاه های کهنه ” کلیک نمایید و همچنین جهت پاسخ دادن به دیدگاه ها بر روی گزینه “پاسخ دادن” آن هم دیدگاه کلیک کنیذ.
 • جهت سهولت در ارتباط با هم رشته ای های خود می توانید نام رشته تان  را در عنوان دیدگاه بنویسید.


http://www.phdazmoon.net/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%B1-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%88%DB%8C.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پذیرش طلاب خواهر اصفهانی در مقطع دکتری حوزوی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک