خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پذیرش ۲۰۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان

پذیرش ۲۰۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان

پذیرش ۲۰۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : اسکندر مرادی ظهر امروز در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود که در محل سالن همایش دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه مکانی جهت ساخته یا ایجاد ارتباط و رابطه متقابل میان دانشجو و همچنین استاد می باشد لذا دانشجویان جهت نیل به ارتقاء علمی بایستی و حتما با توجه به منابع، اساتید صاحب علم، ایمان و همچنین تخصص جهت رسیدن به موفقیت از آن فرصت طلایی بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین در ادامه با اشاره به تحصیل در آن مکان آموزشی، اذعان کرد: دانشگاه پیام نور سیستمی مبتنی بر آموزش نیمه‌حضوری می باشد که دانشجو در کنار تحصیل می‌تواند همزمان به اشتغال بپردازد.

به گفته آن مقام مسوول، قریب به دو دهه می باشد که سیستم آموزشی، آموزش از راه دور در دنیا مطرح شده که مبتنی بر اصول آموزشی جدید می باشد به آن صورت که دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه پیام نور مانند سایر دانشگاه‌های متعارف نیازی به حضور در کلاس ندارد.

مرادی خطاب به دانشجویان اظهار کرد: ذهنیت تو به دانشگاه پیام نور بایستی و حتما نسبت به ذهنیت دانشجوی دانشگاه کردستان متغایر و متفاوت باشد.‌

او همچنین با گفتن آنکه سیستم تدریس در آن مکان آموزشی متغایر و متفاوت می باشد، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی دنیا می باشد.

رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان با اشاره به آنکه نحوه آموزش آن دانشگاه کتاب‌محور می باشد، افزود: همین ویژگی بارز موجب افزایش سطح علمی و همچنین سواد دانشجویان آن دانشگاه شده می باشد.

مرادی به دیگر دستاوردهای دانشگاه پیام نور گریزی زد و همچنین گفت: قریب به ۳۰ قسمت و بخش پذیرفته‌شدگان کنکور مقاطع ارشد و همچنین بیش از ۵۰ قسمت و بخش پذیرفته شدگان آزمون‌های استخدامی در کشور و همچنین استان کردستان از فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور می باشد.

او همچنین تحصیل همزمان دو رشته را یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت دانشگاه پیام نور عنوان کرد و همچنین افزود: سیستم آموزشی و همچنین کتاب محور بودن به خروجی قابل قبول و همچنین موفقیت دانشجویان آن دانشگاه می‌انجامد.

رییس دانشگاه پیام نور کردستان یادآور شد: مدل آموزشی آن دانشگاه بر اساس یک مدل استاندارد جهانی، آموزش از راه دور مبتنی بر تحولات تکنولوژی طراحی شده می باشد.

او همچنین از تحصیل ۱۲ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان کردستان خبرداد و همچنین گفت: در سال شمسی تحصیلی جدید قریب به ۲ هزار فرد یا شخص دانشجوی جدیدالورود در ۹۲ رشته و همچنین گرایش در مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه پیام نور استان پذیرفته شده‌اند.

پذیرش ۲۰۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پذیرش ۲۰۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک