سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پرونده ۴۴ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور اثبات و یا تایید شد

پرونده ۴۴ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور اثبات و یا تایید شد

پرونده ۴۴ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور اثبات و یا تایید شد

دبیر هیات اجرایی جذب افراد علمی دانشگاه پیام نور:

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : عزت الله کردمیرزا توضیح داد: در آخرین جلسه هیات مرکزی جذب از مجموع ۵۲ پرونده مرتبط به همکاران هیات علمی با مدرک دکترا که به روش پیمانی مشروط در دانشگاه پیام نور جذب شده بودند، ۴۴ پرونده بعد از بررسی کردن، اثبات و یا تایید شد و همچنین هشت پرونده باقیمانده جهت بررسی کردن دوباره و همچنین رفع نواقص ارجاع شد تا بعد از احراز شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، دوباره بررسی کردن می شود.

کردمیرزا آن اقدام را گامی جهت حل مشکل آن اشخاص دانست که سال شمسی های متمادی بلاتکلیف بودند.

او همچنین افزود: از مجموع پرونده های افراد هیات علمی آن دانشگاه با اوضاع پیمانی مشرو،ط به تا حال ۲۳۸ پرونده به صدور حکم پیمانی قطعی منجر شده می باشد یا بر حسب تسهیلاتی که قانونگذار به ایثارگران اختصاص داده می باشد، به حالت رسمی تغییر پیدا کردن اوضاع شده اند و همچنین بقیه نیز در حال پیگیری می باشد.

دبیر هیات اجرایی جذب افراد علمی دانشگاه پیام نور در مورد عملکرد هفت ماهه آن قسمت و بخش گفت: از آغاز سال شمسی به تا حال، اوضاع ۱۲۳ پرونده از پیمانی به رسمی آزمایشی و همچنین ۳۱ پرونده از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی تغییر پیدا کردن شده می باشد.

به گفته او همچنین، در آن مدت ۴۳ پرونده از طریق ارتقای مرتبه و همچنین پنج پرونده طبق تسهیلات قوانین و قانونی ایثارگران منتهی به صدور حکم رسمی قطعی شده می باشد.

دانشگاه پیام نور در سال شمسی ۱۳۶۷ بعد از تجمیع امکانات دانشگاه آزاد ایران و همچنین ابوریحان بیرونی، به عنوان نخستین دانشگاه آموزش باز و همچنین از راه دور در جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد و همچنین همچنین و علاوه بر پذیرش دانشجو به واسطه آزمون سراسری که سالیانه توسط نهاد سنجش برگزار می می شود، از طریق نمایش دوره‌های فراگیر نیز دانشجو می‌پذیرد.

آن دانشگاه شامل ۴۹۵ مرکز و همچنین واحد در سراسر کشور می باشد که به شکل استانی در ۳۱ استان ساماندهی شده‌ و همچنین یک مرکز برونمرزی به نام دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین هماهنگی مراکز بین‌الملل نیز در نهاد مرکزی مستقر می باشد.

دانشگاه پیام نور ۳۸۰۰ عضو هیات علمی و همچنین ۸۵۰ هزار دانشجو در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف دارد.

پرونده ۴۴ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور تایید شد


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پرونده ۴۴ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور اثبات و یا تایید شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک