خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پروژه های عمرانی دانشگاه شهرکرد ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پروژه های عمرانی دانشگاه شهرکرد ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پروژه های عمرانی دانشگاه شهرکرد ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

شهرکرد-ایرنا- رییس دانشگاه شهرکرد گفت: مجموع پروژه های عمرانی آن دانشگاه تا پایان سال شمسی قبل به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی رسیده می باشد .

81578241 6400013 پروژه های عمرانی دانشگاه شهرکرد ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به نقل از ایرنا، شایان شامحمدی روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران استان زیربنای فضاهای فیزیکی در حال ساخت در دانشگاه شهرکرد را ۲۲ هزار مترمربع عنوان کرد .

او همچنین همچنین افزود: درسال قبل با حمایت خیران استان عملیات ساخت حدود ۲۰ هزار مترمربع فضای فیزیکی شامل دوخوابگاه در بروجن ویک خوابگاه در شهرکرد آغاز شد.

شامحمدی کسب رتبه برتر درجشنواره ملی حرکت وکسب عنوان برتر مرکز مشاوره دانشگاه را از دیگر افتخارات آن مرکز آموزشی عنوان کرد وبیان داشت: آن دانشگاه سال شمسی قبل از سوی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری در سه نوبت تقدیر شد .

او همچنین از افزایش ۱٫۵ برابری بودجه جاری و همچنین افزایش ۲٫۵ برابری بودجه عمرانی دانشگاه در سال شمسی قبل نسبت به سالهای پیشین خبر داد و همچنین افزود: بودجه عمرانی دانشگاه شهرکرد از ۵۰میلیارد ریال به ۱۲۰ میلیارد ریال و همچنین براساس جهت گیریهای وزارت علوم، بودجه پژوهشی تا ۱۵ قسمت و بخش افزایش یافت.

او همچنین با گفتن نمایش اجلاسیه یادواره شهدای دانشجوی استان با همکاری آن دانشگاه در ماه بعدی اظهارداشت: آن اجلاسیه گامی موثر جهت بررسی کردن عملکرد دانشگاه های متنوع و گوناگون و مختلف استان در باره نمایش یادواره های شهدای دانشجو از سال شمسی قبل به تا حال می باشد.

به نقل از ایرنا، همزمان با سراسر کشور از مهرماه سال شمسی قبل در راستای اجرای کنگره ملی شهدای دانشجو در استانها، دانشگاه های چهارمحال وبختیاری اقدام به نمایش یادواره و همچنین فعالیتهای فرهنگی در باره گرامیداشت یاد وخاطره آن شهدا کردند.

شامحمدی مشارکت فعال خبرنگاران دراین اجلاسیه جهت ترویج فرهنگ بزرگداشت یاد وخاطره شهدای دانشجو را ضروری دانست .

به نقل از ایرنا، هم اکنون هفت هزار دانشجو در ۱۳۶ رشته تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در هشت دانشکده کشاورزی، فنی ومهندسی، منابع طبیعی وعلوم زمین، ادبیات وعلوم انسانی، علوم پایه ودامپزشکی، علوم ریاضی دانشگاه شهرکرد و همچنین دانشکده هنر فارسان وابسته به آن دانشگاه مشغول به تحصیلند .

۸۱۲۵/۶۰۱۴/

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-9677
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پروژه های عمرانی دانشگاه شهرکرد ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک