خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / پنجشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری – سلامت فرهنگی و اجتماعی

پنجشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری – سلامت فرهنگی و اجتماعی

پنجشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری – سلامت فرهنگی و اجتماعی

image 13980204469330 پنجشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری – سلامت فرهنگی و اجتماعی

سلامت نیوز:مشاور عالی نهاد سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۹۸ خبر داد.

به به گفته سلامت نیوز به نقل از ایلنا،حسین توکلی، مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور با اعلام به آن خبر گفت: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی مشخص کردن شده و همچنین با توجه به تمدید مهلت ثبت نام جهت داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۸، داوطلبان توجه داشته باشند که آن فرصت تمدید نخواهد شد.

او همچنین با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان گفت: از تعداد ۱۶۳ هزار و همچنین ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه ۱۵۰ هزار و همچنین ۵۳۵ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شده‌اند که از آن تعداد ۶۵ هزار و همچنین ۵۵۰ فرد یا شخص زن و همچنین ۸۴ هزار و همچنین ۹۸۵ فرد یا شخص مرد خواهند بود. همچنین از تعداد ۱۵۰ هزار و همچنین ۵۳۵ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته، تا صبح امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه ۹۸ تعداد ۸۱ هزار و همچنین ۱۸۴ فرد یا شخص یا به عبارت دیگر ۵۴ قسمت و بخش مجازین انتخاب رشته نموده اند.

مشاور عالی نهاد سنجش افزود: به داوطلبان مجاز اکیدا توصیه می‌می شود تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸ فرصت دارند نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل در صورت وجود) در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش اقدام کنند.

توکلی گفت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته و همچنین علاقه مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های آزاد اسلامی خواهند بود، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه آزاد رفت و آمد و مراجعه و همچنین بر اساس اطلاعیه‌های مرتبط که در وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن هم دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اظهار داشت: اسامی معرفی‌شدگان شامل حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی کردن سوابق علمی و همچنین پژوهشی و همچنین …) همراه با برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی رفت و آمد و مراجعه به دانشگاه‌های مجری در دهه آخر اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آن نهاد نشر یافته شده خواهد شد.

Source link

http://phdpress.ir/%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B3/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : پنجشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری – سلامت فرهنگی و اجتماعی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن …