خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد به مناسبت عید فطر

پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد به مناسبت عید فطر

پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد به مناسبت عید فطر

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پیام رییس دانشگاه آزاد اسلامی آمده می باشد: «آن (عید فطر) عید کسی می باشد که خداوند تبارک و تعالی روزه اش را پذیرفته و همچنین نمازش را ستوده می باشد و همچنین هر روز که خداوند تبارک و تعالی را نافرمانی نکند آن هم روز عید می باشد». ( حضرت علی (ع))

در قسمت و بخش غیره ای از پیام میرزاده آمده می باشد:« عید سعید فطر، عید بندگی و همچنین ماه بازگشت به فطرت را به همه مسلمانان جهان و همچنین بویژه خانواده پهناور و بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و همچنین تهنیت می‌گویم.

ماه تبریک و مبارک رمضان، ماه خودسازی، مبارزه با نفس و همچنین تلاش جهت درک هر چه اکثرا و بیشتر مفاهیم و همچنین معانی نیک انسانی و همچنین اخلاقی بار دیگر بر ما گذشت که در ماه تبریک و مبارک رمضان سال شمسی ۱۴۳۶قمری نیز تولدی دیگر را در زندگی معنوی و همچنین مادی خود تجربه کرده باشیم.

امیدوارم که با فرا رسیدن آن عید سعید و همچنین با از سرگذراندن آن ماه تبریک و مبارک، تهذیب نفس جهت ما غنای واقعی پیدا کند و همچنین تبلور آن هم در رفتارهای فردی و همچنین فرهنگی و اجتماعی تک تک ما رویت می شود. در همین ماه تبریک و مبارک از انفاس سحرخیزان بود که ملت صبور و همچنین غیور ایران از بند غم ایام و همچنین محاصره ظالمانه و همچنین ناعادلانه نجات یافت و همچنین عیدی به اعیاد ملت شریف ایران اضافه شد.

ضمن تبریک مجدد آن عید به خانواده پهناور و بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، امید دارم با صدق عمل، توفیق روز افزون در انجام وظایف و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر عزیز ایران حاصل می شود.»

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%B9%DB%8C%D8%AF.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد به مناسبت عید فطر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک