خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پیکر صادق آیینه وند یکشنبه تشییع می شود

پیکر صادق آیینه وند یکشنبه تشییع می شود

پیکر صادق آیینه وند یکشنبه تشییع می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران – ایرنا – پیکر مرحوم صادق آیینه وند چهره ماندگار تاریخ، استاد دانشگاه تربیت مدرس و همچنین رییس پژوهشگاه علوم انسانی و همچنین مطالعات فرهنگی صبح روز یکشنبه (پس فردا) از محل دانشگاه تربیت مدرس به سمت قطعه نام آوران بهشت زهرا تشییع می می شود.

81600004 6438257 پیکر صادق آیینه وند یکشنبه تشییع می شود

به نقل از تیم فرهنگی ایرنا، قرار می باشد آیین وداع با پیکر دکتر آیینه وند ساعت ۸:۳۰ روز یکشنبه در پژوهشگاه علوم انسانی و همچنین ساعت ۹:۳۰ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می می شود.

مراسم ختم آن فقید سعید نیز ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ روز دوشنبه در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.

دکتر صادق آیینه وند روز قبل (پنجشنبه) به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران، دار فانی را وداع گفت. او همچنین بعد از روی کار آمدن حکومت تدبیر و همچنین امید به عنوان رییس پژوهشگاه علوم انسانی و همچنین مطالعات فرهنگی منصوب شده بود.

دکتر صادق آیینه وند در سال شمسی های پر بار زندگی اش طی فعالیت های علمی ارزنده که حاصل آن هم بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات علمی داخلی و همچنین بین المللی به زبان های فارسی و همچنین عربی و همچنین ۳۵ کتاب در قالب تالیف، بررسی، ترجمه بوده و همچنین تربیت صدها دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری می باشد از مسئولیت های مراکز علمی و همچنین دانشگاهی نیز منشا سرویس ها و خدمات ارزشمندی بوده می باشد.

ریاست مرکز سیاست علمی وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری، دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس، پژوهشگاه علوم انسانی و همچنین مطالعات فرهنگی و همچنین نیز تاسیس مجله بین المللی علوم انسانی جمهوری اسلامی به دو زبان عربی و همچنین انگلیسی از حمله سوابق دکتر آیینه وند به شمار می آید.

از دیگر فعالیت های دکتر آیینه وند می قدرت به تاسیس مجله آفاق الحضاره الاسلامیه در تمدن اسلامی به زبان عربی در پژوهشگاه علوم انسانی و همچنین مطالعات فرهنگی که سردبیری آن هم را به عهده داشت، پیشنهاد و همچنین تاسیس رشته های تاریخ و همچنین مطالعات زنان در دانشگاه های کشور، تدریس درس تاریخ اسلام در دانشگاه های حوزه در قم به پیشنهاد استاد علامه مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی و همچنین سرویس ها و خدمات شایان گسترده دیگر به ویژه ترویج فرهنگ ایثار اهل بیت اشاره کرد که باره ساز تعلیم و همچنین تربیت فرهیختگان میهن عزیز بوده و همچنین آثار علمی و همچنین فرهنگی درخشانی در تحول و همچنین پیشرفت جامعه علمی کشور داشته می باشد.

در طی حیات پربار آن استاد دانشگاه از طرف مراکز علمی و همچنین دانشگاهی مراسم بزرگداشت فراوانی و همچنین تقدیر از فعالیت های علمی ارزنده او همچنین به عمل آمد که شامل آن هم ها می قدرت به استاد نمونه کشوری در سال شمسی ۱۳۷۳ و همچنین در سال شمسی ۱۳۸۳ فرهیخته استان همدان، ۱۳۸۵ چهره ماندگار، ۱۳۹۰ پیشکسوت علوم انسانی در پنجمین دوره جشنواره بین المللی فارابی و همچنین بررسی کننده و پروهشگر و همچنین استاد برجسته کشور در جشنواره علامه طباطبایی بنیاد علمی نخبگان اشاره کرد.

فراهنگ**۷۵۳۷**۱۴۲۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%B4%DB%8C%DB%8C%D8%B9-9960
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : پیکر صادق آیینه وند یکشنبه تشییع می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …