خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / پیگیری دانشگاه لرستان برای اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکترای پژوهش‎محور

پیگیری دانشگاه لرستان برای اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکترای پژوهش‎محور

پیگیری دانشگاه لرستان جهت اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکترای پژوهش‎محور

رییس دانشگاه لرستان گفت: پیگیر اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکترای پژوهش‎محور هستیم.

دکتر خسرو عزیزی در گفت‎وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه لرستان، افزود: امسال نیت و اراده داریم یک برنامه جذاب و جالب و خوب راهبردی تا افق ۱۴۰۴ جهت دانشگاه لرستان طراحی کنیم و همچنین آن هم را به هیئت امنا ارائه و همچنین در صورت تصویب در حوزه‎های متنوع و گوناگون و مختلف اجرایی کنیم.

او همچنین ادامه داد: یکی از سیاست‎های دانشگاه لرستان در برنامه جذاب و جالب و خوب چشم‎انداز افق ۱۴۰۴ مشخص کردن آمایش آموزش عالی در استان و همچنین راه‎اندازی بعضی رشته‎های بین رشته‎ای جهت توسعه کارآفرینی در استان خواهد بود.

عزیزی اضافه کرد: عموما رشته‎های دانشگاه لرستان، آموزشی و همچنین پژوهشی خواهند بود ولی باید توجه داشت، در اساسنامه بعضی دانشگاه‎ها آمده که دانشجوی دکترای پژوهش‎محور پذیرش کنند.

آن مقام مسئول گفت: دانشگاه لرستان نیت و اراده دارد در چارچوب قوانین و همچنین مقررات دانشجوی دکترای پژوهش‎محور پذیرش کند؛ چرا که با تحقق آن مهم یک سری مسائل که گریبانگیر استان و همچنین منطقه می باشد مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-10083
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : پیگیری دانشگاه لرستان جهت اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکترای پژوهش‎محور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک