سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : با توجه به درخواست های خیلی زیاد زیاد دانشجویان و همچنین ثبت اعتراضات به سوالات پایان ترم نیمسال دوم ۹۴-۹۳ در قسمت نظرات وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا ، طرح اختصاصی پیام نورنا جهت پیگیری اعتراضات تو انجام خواهد شد.

با هماهنگی گرفته شده شده با ریاست مرکز آزمون سازی نهاد مرکزی پیام نور ، قرار بر آن شد که به صورت ویژه به مدت یک روز اعتراضات توسط پیام نورنا ثبت و همچنین به مرکز آزمون جهت بررسی کردن اعتراضات تحویل داده می شود.

دانشجویان می توانند اعتراضات مرتبط به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ خود را از طریق قسمت نظرات همین خبر جهت پیگیری سریعتر ارسال نمایند.

 

آن پیگیری تنها و فقط جهت یک روز (۲۷ مردادماه) فعال خواهد بود

 

 

دانشجویان عزیز در ارسال اعتراض به موارد و نکات مهم زیر توجه فرمایید:

۱- در اعتراضی که ثبت میکنید تنها و فقط و همچنین تنها و فقط ارسال به صورت زیر باشد و همچنین از هر گونه کلمه غیره ای (سلام – خسته نباشید – تشکر و همچنین …) خودداری کنید.در غیر اینصورت اعتراض تو پیگیری نخواهد شد:

ارسال تنها و فقط به آن صورت : نام مقطع – نام رشته – کد درس – عنوان درس – شماره سوال – ایراد سوال – جهت اشکال سوال و همچنین اعتراض توضیحات کامل داده شده

۲- اعتراضات تنها و فقط از سوی ما به مرکز آزمون مستقیما ارسال خواهد شد و همچنین آن موضوع تنها و فقط جهت سرعت بخشیدن به رسیدگی اعتراضات می باشد. اصلاحیه اعتراضات از سوی مرکز آزمون اعلام خواهد شد (+اینجا)

۳- نظرات و همچنین اعتراضات آن خبر به هیچ عنوان اثبات و یا تایید نخواهند شد و همچنین توسط پیام نورنا به صورت مستقیم به مرکز آزمون ارسال خواهد شد. بعد از ارسال چندین باره نظر و همچنین اعتراض خود جدا خودداری کنید در غیر اینصورت اعتراض تو پیگیری نخواهد شد.

۴- مطمئن باشید و همچنین یقین داشته باشید تمام اعتراضات رسیدگی خواهد شد.

 

تاکید مجدد – ارسال تنها و فقط به آن صورت : نام مقطع – نام رشته – کد درس – عنوان درس – شماره سوال – ایراد سوال – جهت اشکال سوال و همچنین اعتراض توضیحات کامل داده شده

 

دقت کنید : همچنان اعتراض از طریق شماره فکس های : ۲۲۴۴۱۷۹۱-۲۲۴۸۵۲۲۴-۰۲۱ فعال می باشد و همچنین می توانید اعتراضات خود را به شماره فکس های اعلام شده ارسال فرمایید.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک