سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : با توجه به درخواست های خیلی زیاد زیاد دانشجویان و همچنین ثبت اعتراضات به سوالات پایان ترم نیمسال دوم ۹۴-۹۳ در قسمت نظرات وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا ، طرح اختصاصی پیام نورنا جهت پیگیری اعتراضات تو انجام خواهد شد.

با هماهنگی گرفته شده شده با ریاست مرکز آزمون سازی نهاد مرکزی پیام نور ، قرار بر آن شد که به صورت ویژه به مدت یک روز اعتراضات توسط پیام نورنا ثبت و همچنین به مرکز آزمون جهت بررسی کردن اعتراضات تحویل داده می شود.

دانشجویان می توانند اعتراضات مرتبط به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ خود را از طریق قسمت نظرات همین خبر جهت پیگیری سریعتر ارسال نمایند.

 

آن پیگیری تنها و فقط جهت یک روز (۲۷ مردادماه) فعال خواهد بود

 

 

دانشجویان عزیز در ارسال اعتراض به موارد و نکات مهم زیر توجه فرمایید:

۱- در اعتراضی که ثبت میکنید تنها و فقط و همچنین تنها و فقط ارسال به صورت زیر باشد و همچنین از هر گونه کلمه غیره ای (سلام – خسته نباشید – تشکر و همچنین …) خودداری کنید.در غیر اینصورت اعتراض تو پیگیری نخواهد شد:

ارسال تنها و فقط به آن صورت : نام مقطع – نام رشته – کد درس – عنوان درس – شماره سوال – ایراد سوال – جهت اشکال سوال و همچنین اعتراض توضیحات کامل داده شده

۲- اعتراضات تنها و فقط از سوی ما به مرکز آزمون مستقیما ارسال خواهد شد و همچنین آن موضوع تنها و فقط جهت سرعت بخشیدن به رسیدگی اعتراضات می باشد. اصلاحیه اعتراضات از سوی مرکز آزمون اعلام خواهد شد (+اینجا)

۳- نظرات و همچنین اعتراضات آن خبر به هیچ عنوان اثبات و یا تایید نخواهند شد و همچنین توسط پیام نورنا به صورت مستقیم به مرکز آزمون ارسال خواهد شد. بعد از ارسال چندین باره نظر و همچنین اعتراض خود جدا خودداری کنید در غیر اینصورت اعتراض تو پیگیری نخواهد شد.

۴- مطمئن باشید و همچنین یقین داشته باشید تمام اعتراضات رسیدگی خواهد شد.

 

تاکید مجدد – ارسال تنها و فقط به آن صورت : نام مقطع – نام رشته – کد درس – عنوان درس – شماره سوال – ایراد سوال – جهت اشکال سوال و همچنین اعتراض توضیحات کامل داده شده

 

دقت کنید : همچنان اعتراض از طریق شماره فکس های : ۲۲۴۴۱۷۹۱-۲۲۴۸۵۲۲۴-۰۲۱ فعال می باشد و همچنین می توانید اعتراضات خود را به شماره فکس های اعلام شده ارسال فرمایید.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : پیگیری ویژه یک روزه به اعتراض امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط پیام نورنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک