خانه / مقالات / چطور فلش مموری ویروسی را پاک کنیم؟

چطور فلش مموری ویروسی را پاک کنیم؟

چطور فلش مموری ویروسی را پاک کنیم؟
USB Guardian چطور  فلش مموری ویروسی را پاک کنیم؟
این روزها چنانچه اغراق نباشد می‌توان گفت که همراه هر شخص حداقل فلش مموری هم هست؛ حافظه‌هایی که اما بسیار زود هم ویروسی می‌شوند.
به نقل از ایسنا، اتصال فلش مموری آلوده برروی رایانه ، تبلت، انواع LCDها، لپ‌تاپ یا حتی ضبط خودروی سواری شما می‌تواند در زمانی کوتاه سیـستم ‌تان را با مسائل متعدد و گاه جدی مواجه نماید . به همین آشنایی با روش های پاکسازی فلش از ویروس‌ها می تواند ارزش بسیار داشته باشد.
بعضی با قرار دادن فلش مموری در داخل رایانه و با کلیک کردن برروی آیکون آن در داخل Mycomputer با پیغام‌هایی مثل Access Denied یا Open With مواجه می شوید. در چنین مسائل ی اگر هسته اصلی این ویروس برروی رایانه شما نباشد به راحتی می توانید این ویروس را از روی فلش مموری خود پاک بکنید . برای این کار ضروری است مراحل زیر را دنبال بکنید .
– MyComputer را باز می کنیم.
– به منوی Tools رفته و Folder Options را گزینش می کنیم.
– به تب View رفته Show Hidden Files and Folders را تیک می‌زنیم و تیک Hide protected operating file system را بر
می‌داریم.
– برروی منوی start کلیک سمت راست کرده و Explorer را انتخاب می کنیم. در پنجره Explorer قسمت سمت چپ آن فلش مموری را انتخاب می کنیم.
– فایلهای Autorun وRecycler را که به صورت پنهان هستند را از سمت راست داخل فلش پاک می کنیم.
فلش مموری را از سیستم جدا کرده و دوباره به رایانه متصل می‌کنیم . حال به راحتی می توان از فایلهای فلش مموری مصرف کرد. همچنین در راستای حفاظت فلش‌ مموری و پیشگیری از سوختن آن ضروری است زمان اتصال آن به رایانه مورد safely remove فراموش نشود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹ هنر فرش‌بافی از هنرهایی با قدمتی بس طولانی …

سوپروب close
خرید بک لینک