سرخط خبرها
خانه / مقالات / چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران توسط اینستاگرام
12165 447 چهار راه تاثیر  گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام
شبکه اجتماعی ایران سو: سایت شبکه اجتماعی
iransoo
اینستاگرام با داشتن بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر تواسنته اهمیت بهتر ی را در بین شبکه های اجتماعی کسب نماید دیگر امکان ندارد بتوان قدرت آن را نادیده گرفت. نکته ی جذاب تر این است که طبق تحقیقات اخیر معین شده است که مصرف از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر و پینترست است. این برنامه از زمان شروع به کارش تا به امروز توانسته افزایش ۹۰۰ درصدی را داشته باشد. طبق تحقیقات گاهی موسسات، ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام را خانم ها و ۳۰ درصد کاربران را آقایان تشکیل می دهند.

نکته ی قابل توجه این است که کاربران اینستاگرام از این برنامه در تلفن های هوشمند تبلت ها مصرف می کنند. به طور کلی این برنامه برپایه ی جلوه های بصری است. با ظهور شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و پینترست به نظر می رسد که قدرت شبکه های اجتماعی بر پایه جلوه های بصری روز به روز افزایش می یابد.

بعد از توضیحات قبلی فکر نمی کنم محبوبیت قدرت اینستاگرام بر کسی پوشیده باشد. ولی مساله این است که اینستاگرام چه طور می تواند به افزایش کسب و کار شما یاری کند؟

با ما همراه باشید تا شیوه ی صحیح مصرف از اینستاگرام برای افزایش بیشتر فروشگاه اینترنتی تان را به شما روش دهیم.

طبق تحقیقات اخیر معین شده است که استفاده از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر شبیه فیسبوک، توییتر و پینترست است

مسابقه و رقابتی را راه بیندازید

وقتی بحث مصرف از مطالب کاربرپسند بیان می شود، قدرت برخی از کارها از بقیه بیشتر است. یک راه مخصوص برای جذب کاربران بیشتر برگزاری یک مسابقه ی هیجان انگیز برای آنهاست. چنانچه قدرت و شهرت برندهای مشهور ی نظیر نایک یا استارباکس را دارید که هیچ، در غیر این صورت این یک راه فوق العاده برای تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری تجربه ی خرید مطالب محصولات فروشگاه اینترنتی شماست.

از عکـس های اینستامحترم کاربران در صفحه ی کالاها تان استفاده بکنید
این یک راه فوق العاده برای نشان دادن این است که نه فقط محصولات شما محبوب هستند بلکه از نظر اجتماعی هم بین مشتریان شما از شهرت بالایی برخوردارند. به مشتریان آینده ی خود نشان دهید که مشتریان قبلی شما چه طور از کالاها تان مصرف می کنند و محبوبیت این کالاها بین آنها تا چه میزان بالاست.
یک مثال بهتر در این زمینه وب وبسایت فری پیپل است .

پشت صحنه کار بکنید

هیچ چیز خوب از این نیست که به کاربران این امکان را بدهید که از وقایع پشت صحنه داشته باشند و با لایک و کامنت نظرشان را به شما منتقل کنند. این درست مثل این است که شخصی را به شام دعوت بکنید ، با انجام این کار حس مخصوص را به آن شخص منتقل می بکنید . در جهان ی تجارت این یک حرکت هوشمند محسوب می شود می تواند به مشتریان یاری کند تا فروشگاه اینترنتی شما را با وجود داشتن انتخاب های دیگر گزینش کنند.

به عنوان مثال شرکت تردلس نه تنها دنبال کننده های اینستاگرام را در جریان کارهای روزمره ی کمپانی قرار می دهد بلکه به آنها روش ی چاپ عکس های روی لبـاس ها را نیز نشان می دهد.

قابلیت مصرف ی محصولات را در عکس های نمایش دهید

شما می توانید از عکس زیبا های واضح با پشت زمینه ی سفید در وب سایتتان مصرف بکنید ولی اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که کالاها را به صورت واقعی به مشتریان معرفی بکنید . در این صورت کاربران این امکان را دارند محصولات شما را در قالب کار های روزمره شان ببینند

. به عنوان مثال نایک که کار قدرتمندی را در اینستاگرام دارد، ترین کفش های خود را در قالب عکـس اسنتاگرام در جهان ی واقعی نمایش می دهد به کاربران امکان لایک کردن و نظردادن روی عکس زیبا های را می دهد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک