خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی رونمایی شد

کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی رونمایی شد

کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی رونمایی شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران – ایرنا – مراسم رونمایی کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

81605313 6447629 کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی رونمایی شد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار علمی ایرنا، کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی که با همکاری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با باشگاه مخاطبان رسا و همچنین بانک سرمایه طراحی و همچنین تهیه شده می باشد به عنوان پایلوت در دانشگاه خواجه نصیر به اجرا دخل و درآمد و همچنین قرار می باشد به ترتیب در دیگر دانشگاه های کشور تسری یابد.

دست یار دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص ویژگی های آن کارت هوشمند گفت: دانشجویان با بهره بری و استفاده از آن کار می توانند از سرویس ها و خدمات تغذیه، خوابگاه، ایاب و همچنین ذهاب و همچنین حتی به عنوان کارت عابربانک بهره بری و استفاده کنند.

دکتر سیدمحمدرضا خلیلی افزود: دارندگان آن کارت هوشمند دانشجویی می توانند از سرویس ها و خدمات مترو، اتوبوس های تندروی درون شهری، بعضی از سینماها و همچنین مراکز فرهنگی طرف قرارداد دانشگاه و همچنین باشگاه مخاطبان رسا با تخفیف بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین با گفتن آن که دانشگاه مبلغ ۴۰ هزار تومان اعتبار ابتدایی و اولیه در کارت هوشمند دانشجویی قرار داده می باشد گفت: با تفاهمی که با شهرداری تهران گرفته شده در صورتی که دانشجویان کارت را تا مبلغ ۷۵ هزار تومان شارژ کردن کنند می توانند به مقدار و اندازه ۱۵۰ هزار تومان از سرویس ها و خدمات مترو و همچنین اتوبوس های تندروی درون شهری بهره بری و استفاده کنند.

به گفته خلیلی ۴۰۰ مرکز رفاهی و همچنین فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی آماده ارایه سرویس ها و خدمات با تخفیف ویژه به دارندگان کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی خواهند بود.

او همچنین یادآور شد: از ابتدای هفته جاری کار باطل کردن کارت های قبلی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر را آغاز کرده ایم تا کارت های جدید در اختیار آنها قرار دهیم.

او همچنین ادامه داد: صدور کارت جهت دانشجویان دوره های مجازی انجام شده و همچنین جهت دانشجویان دوره دکتری، کارشناسی ارشد و همچنین کارشناسی که تعداد آنها به هفت هزار فرد یا شخص می رسد در دست اقدام می باشد.

صدور کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی جهت نخستین بار در نظام آموزش عالی کشور و همچنین در راستای هوشمند سازی نظام پول، اداری و همچنین دانشگاهی کشور گرفته شده می باشد.

علمی ** ۱۰۵۵**۹۱۳۲**۱۴۴۰

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-10001
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی رونمایی شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک