خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / کارت کنکور دکتری ۹۴ منتشر شد

کارت کنکور دکتری ۹۴ منتشر شد

کارت کنکور دکتری ۹۴ نشر یافته شده شد

توزیع اینترنتی کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال شمسی ۹۴ از امروز سه شنبه ۱۲ اسفند آغاز شد و همچنین داوطلبان می توانند با وارد شدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش کارت خود را گرفتن کنند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال شمسی ۹۴ جهت پذیرش دانشجو دوره هر روز خدا، نوبت دوم ( شبانه)، پردیس های خودگردان دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و همچنین غیر دولتی در ۷ تیم آموزشی و همچنین ۲۵۰ کد رشته امتحانی روز ۱۵ اسفندماه برگزار می می شود.

۲۰۱ هزار و همچنین ۵۶۳ داوطلب در آن آزمون ثبت نام کرده اند که از آن تعداد ۸۷ هزار و همچنین ۴۸۷ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۱۴ هزار و همچنین ۷۶ فرد یا شخص مرد خواهند بود. در واقع ۴۳.۴۰ قسمت و بخش داوطلبان زن و همچنین ۵۶.۶۰ قسمت و بخش داوطلبان مرد خواهند بود.

کارت شرکت در آزمون و همچنین برگه راهنما از امروز سه شبه ۱۲ اسفند تا ۱۴ اسفندماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد و همچنین داوطلبان ضرورت دارد با درج اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات شماره پرونده و همچنین یا اطلاعات کارت ثبت نام، از کارت خود پرینت تهیه کنند.

داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی و حتما صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و همچنین بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه و همچنین پنج‌شنبه ۱۳ و همچنین ۱۴ اسفند به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت (مندرج در جدول شماره ۲ اطلاعیه) رفت و آمد و مراجعه کنند.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و همچنین ۱۸ (شامل نام خانوادگی و همچنین نام، سال شمسی تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی، متقاضیان رشته‌های تحصیلی بورسیه خارج از کشور) کارت شرکت در آزمون دیدن کردند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت اصلاح آن هم از طریق لینک مرتبط حداکثر تا ۱۵ اسفندماه منحصراً به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد شدن به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای ۳ و همچنین ۷ (جنس و همچنین معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی دیدن کردند بایستی و حتما در تاریخ های ۱۳ و همچنین ۱۴ اسفندماه به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مرتبط رفت و آمد و مراجعه کنند تا مشکل برطرف می شود. در مورد بندهای ۱۲ و همچنین ۲۱ (نام رشته امتحانی و همچنین محل نمایش آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

http://phdpress.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DB%B9%DB%B4-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : کارت کنکور دکتری ۹۴ نشر یافته شده شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک