سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : جهت آنکه بتوانید انتخاب واحد کنید اول از همه بایستی و حتما شهریه ثابت خود را پرداخت کنید جهت پرداخت شهریه تو به چند روش می توانید اقدام کنید.

اول از همه بایستی و حتما بدانید بعد از وارد شدن به سیستم گلستان پیام نور از مسیر :

آموزش  به گفته های آموزش شهریه لیست ها و همچنین آمار ها ۱۶۳-فرم واریز وجود دانشگاه پیام نور 

مبلغ شهریه خود را مطلع شوید و همچنین در صورتی که می خواهید به صورت غیر حضوری از طریق خودپرداز یا تلفن بانک شهریه خود را پرداخت کنید شناسه قبض و همچنین شناسه پرداخت را یادداشت کنید.


 

 راهنمای اطلاع از بدهی شهریه در سیستم گلستان پیام نور – کلیک کنید

راهنما و همچنین آموزش عکسی پرداخت قسطی شهریه پیام نور– کلیک کنید

 


روش های پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور (۴ روش) :

۱- پرداخت اینترنتی شهریه پیام نور:
در روش پرداخت اینترنتی در صورتی که پرداخت به درستی و همچنین به صورت کامل انجام می شود بلافاصله بدهی تو در سیستم صفر می می شود و همچنین  ۲ ساعت بعد از پرداخت منو های سیستم گلستان برایتان باز میشود (نقطه مهم : آن قاعده بلافاصله و همچنین ۲ ساعت بعد از پرداخت قطعی نیست و همچنین ممکن می باشد از شانس تو سیستم چند ساعت زمان ببرد تا باز می شود)

 

آموزش عکسی پرداخت اینترنتی شهریه پیام نور
دیدن کردن و نمایش فایل

آموزش عکسی به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا ۶۳۵KB

downloadIcon کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

آموزش عکسی به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۱٫۵۸MB

downloadIcon کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

آموزش عکسی به صورت فایل عکس (با کیفیت پایین) ا ۷۵۷KB

downloadIcon کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 

توصیه می کنیم در روزهایی که وبسایت و مرکز خبرهای جدید شلوغ می باشد و همچنین در زمان انتخاب واحد از آن روش بهره بری و استفاده نکنید زیرا و به درستی که ممکن می باشد از حساب تو پول کسر می شود ولی به حساب دانشگاه واریز نشود.

 

پرداخت اینترنتی و همچنین کم شدن پول از حساب بدون کم شدن از شهریه

دانشجویان عزیزی که اقدام به پرداخت شهریه به صورت اینترنتی و همچنین از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید کرده اند و همچنین وجه شهریه از حساب بانکی آنها کسر شده ولی در سیستم گلستان ثبت نشده می باشد ، دقت داشته باشند:

۱- به قسمت “پرداخت های الکترونیکی دانشجو” رفت و آمد و مراجعه کنید.

۲- در قمست “پاسخ بانک” نوشته شده می باشد ” نامشخص می باشد” ، بر روی هر سطر که نوشته شده “نامشخص می باشد” کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز می شود.

۳- بعد از باز شدن صفحه جدید صبر کنید تا پاسخ بانک به رنگ قرمز در پایین صفحه دیدن کردن و نمایش داده می شود و همچنین سپس بر روی گزینه “بازگشت به سیستم گلستان” کلیک کنید تا مجددا به وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان باز گردید.

۴- هنگام و زمانی که که به صورت کامل به صورت گلستان بازگشت داده شدید در قمست “پاسخ بانک” مجددا با نوشته های “نامشخص می باشد” یا “خطا در تراکنش” یا “تراکنش خرید هنوز نهایی نشده می باشد” یا “تراکنش موفق” رو به رو خواهید شد که تنها و فقط در صورتی وجه تو در سیستم ثبت می می شود که قسمت بانک به “تراکنش موفق” تغییر اوضاع داده باشد.

جهت دیدن تصویر در سایز اصلی برروی آن هم کلیک کنید

16068 کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

 

۲- پرداخت شهریه پیام نور به صورت حضوری در بانک :
جهت آنکه به صورت حضوری و همچنین پرداخت خود را در بانک انجام دهید بایستی و حتما ابتدا به سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir رفت و آمد و مراجعه کنید و همچنین از طریق منو:

آموزش به گفته های آموزش شهریه لیست ها و همچنین بررسی ها ۱۶۳ – فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور (+راهنما)

نسبت به پرینت فرم و همچنین یا یادداشت مبلغ بدهی ، شناسه قبض ،شناسه پرداخت اقدام کنید (+راهنما) با در اختیار داشتن آن سه عدد می توانید بدهی شهریه خود را از طریق رفت و آمد و مراجعه حضوری به بانک پرداخت کنید (امن ترین روش پرداخت به همین صورت می باشد)
(نقطه مهم : در آن روش از پرداخت بدهی شهریه بلافاصله صفر نمی می شود و همچنین ممکن می باشد از ۲ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد ولی معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت بدهی در سیستم صفر می می شود)

 

۳- پرداخت شهریه پیام نور از طریق خودپرداز بانک صادرات

جهت پرداخت از طریق خودپرداز بایستی و حتما به گفته ۱۶۳ یا آن هم فرم واریز شهریه رفت و آمد و مراجعه کنید (+راهنما) مبلغ ، شناسه قبض و همچنین شناسه پرداخت خود را یادداشت کنید (+راهنما) و همچنین به سمت خودپردازهای بانک صادرات حرکت کنید!

*توجه داشته بایستی و حتما مهم نیست کارت تو مرتبط به کدام بانک یا چه فردی یا شخصی می باشد مهم آن می باشد که دستگاه خودپرداز بانک صادرات باشد.

نحوه پرداخت شهریه پیام نور در دستگاه خودپرداز :

بعد از وارد کردن کارت بانکی تو بایستی و حتما به قسمت انتقال وجه بروید در آن قسمت انتقال وجه با شناسه را انتخاب کنید و همچنین … ادامه مراحل را بدهید.

و همچنین یا به قسمت سرویس ها و خدمات دیگر دانشگاه پیام نور را انتخاب کنید و همچنین شناسه و همچنین … وارد کنید.

توجه داشته باشید در آن حالت زمان مشخصی جهت باز شدن سیستم وجود ندارد در بعضی اوقات بلافاصله مثل سیستم پرداخت اینترنتی بدهی صفر شده می باشد و همچنین در بعضی اوقات ۲۴ تا ۷۲ ساعت !! پس در اقدام به آن روش دقت کنید و همچنین حتما با روش شناسه پرداخت پول شهریه را انتقال دهید.

 

۴- پرداخت شهریه پیام نور از طریق تلفن بانک صادرت:

آن روش به صورت اختصاصی جهت اولین بار از طرف وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) آموزش و همچنین اطلاع رسانی داده می می شود.

پرداخت از طریق تلفن بانک یکی از ساده ترین روشها می باشد که به سهولت انجام می می شود و همچنین بدهی تو در سیستم صفر می می شود البته بنظر می رسد.

جهت آن روش باتوجه به فعال شدن شبکه بانکی شاپرک ۲۴ ساعت تا ثبت شدن در سیستم گلستان پیام نور زمان ببرد.

(نقطه مهم : آن قاعده قاعده صفر شدن بدهی بلافاصله و همچنین یا ۲ ساعت بعد از پرداخت قطعی نیست و همچنین ممکن می باشد از شانس تو سیستم چند ساعت زمان ببرد تا باز می شود)

آموزش روش پرداخت شهریه از طریق تلفن بانک صادرات:

اول از همه بایستی و حتما به به گفته ۱۶۳ یا آن هم فرم واریز شهریه در سیستم گلستان بروید و همچنین شناسه قبض و همچنین شناسه پرداخت خود را یادداشت کنید.

سپس با شماره تلفن ۰۹۶۰۲ که شماره تلفن بانک صادرات می باشد تماس بگیرید.

اپراتور به تو میگوید بایستی و حتما چکار کنید ولی باید توجه داشت جهت سهولت و همچنین سرعت اکثرا و بیشتر در انجام کار با ما در ادامه همراه باشید.

*دقت کنید آن مراحل ممکن می باشد تغییر کند پس بهتر می باشد به صحبتهای اپراتور گوش کنید.

۱- زمانی که اپراتور در حال صحبت می باشد تو کلید شماره ۲ را فشار دهید.

۲- بعد از آن کار به مرحله بعد میروید که در آن مرحله نیز بایستی و حتما کلید شماره ۲ را مجدد فشار دهید.

۳- در ادامه اپراتور از تو می خواهد که شماره کارت بانکی خود را وارد کنید توجه داشته باشید فرقی نمی کند کارت تو مرتبط به کدام بانک و همچنین مرتبط به چه فردی یا شخصی می باشد بعد از وارد کردن شماره کارت کلید مربع را فشار دهید.

۴- سپس اپراتور از تو می خواهد که شناسه قبض (آن هم شناسه قبض فرم واریز شهریه) را وارد کنید و همچنین کلیدستاره را فشار دهید.

۵- سپس اپراتو از تو می خواهد شناسه پرداخت (آن هم شناسه پرداخت فرم واریز شهریه) را وارد کنید و همچنین کلید ستاره را فشار دهید.

۶- در صورتی که همه چیز به خوبی تا اینجا پیش رفته باشد اپراتور مبلغ واریزی را به تو اعلام می کند.

۷- سپس کلید شماره ۱ را فشار دهید در آن مرحله اپراتور از تو می خواهد رمز دوم کارت (رمز اینترنتی) خود را وارد کنید و همچنین کلید ستاره را فشار دهید و همچنین در پایان از تو می خواهد پا فشار دادن کلید ۱ پرداخت را اثبات و یا تایید کنید.

۸- بعد از زدن کلید ۱ سیستم به تو کد رهگیری می باشد.


تـــــــذکــــــــــرات مهــــــــــــــــم:

* بانک صادرات جهت تسریع در مسائل بانکی و همچنین پاسخ به مستلزم و نیاز مشتریان خدمت جدیدی را روانه بازار کرده که طی آن هم دانشجویان دانشگاه پیام‌نور می‌توانند قبوض شهریه خود را از طریق بارکد خوان دستگاه‌های خودپرداز آن بانک در سراسر کشور پرداخت کنند.
دانشجویان به زودی می‌توانند قبوض دانشگاه پیام‌نور را از طریق بارکد خوان شعب و همچنین همراه بانک هم پرداخت کنند.

* دقت داشته باشید ،مدت زمان ثبت شهریه واریزی تو در سیستم گلستان پیام نور در روش های مخلتف به شرح زیر می باشد:

۱- پرداخت به صورت اینترنتی : بین ۲ تا ۵ ساعت

۲- پرداخت حضوری در بانک صادرات : بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت

۳- پرداخت از طریق خودپرداز بانک صادرات : بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت

۴- پرداخت از طریق تلفن بانک صادرات : بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت

 

کاملترین راهنمای تصویری پرداخت شهریه پیام نور


تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک