خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / کاهش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خواجه نصیر در سال تحصیلی جدید

کاهش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خواجه نصیر در سال تحصیلی جدید

کاهش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خواجه نصیر در سال شمسی تحصیلی جدید

دست یار دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد: با توجه به تخلیه خوابگاه پسرانه تجریش، سال شمسی بعدی جهت تامین خوابگاه دانشجویان جدید با مشکل مواجه خواهیم بود.

دکتر محمدرضا خلیلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا در مورد اوضاع فعلی خوابگاه های آن دانشگاه گفت: مالک خوابگاه پسرانه تجریش دستور تخلیه آن هم را داده می باشد و همچنین دادگاه اجاره سنگینی مشخص کردن کرده که دانشگاه نمی تواند آن هم را پرداخت کند و همچنین لذا مجبوریم آنجا را تخلیه کنیم. از ۲۳۰ دانشجوی ساکن در آن خوابگاه، اکثر آنان دانشجوی دکتری و همچنین فوق لیسانس خواهند بود که بایستی و حتما بتوانیم اسکان آنها را تامین کنیم.

او همچنین راه حل احتمالی بیرون آمدن از مشکل کنونی را تعمیرات خوابگاه ها دانست و همچنین اظهار کرد: احتمالا ظرفیت یکی از خوابگاه ها را زیاد کنیم که دانشجویان خوابگاه تجریش آنجا ساکن شوند.

دست یار دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر با گفتن آنکه سال شمسی بعدی جهت تامین خوابگاه دانشجویان جدید با مشکل مواجه خواهیم شد، ادامه داد: تقریبا سه خوابگاه را بایستی و حتما در تابستان تعمیرات اساسی کنیم که شامل دو خوابگاه دخترانه و همچنین یک پسرانه می می شود که حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان بودجه جهت تعمیرات و همچنین بازسازی مستلزم و نیاز داریم.

خلیلی افزود: دانشگاه حق صرف بودجه جهت خرید خوابگاه یا زمین را ندارد، لذا یا بایستی و حتما خوابگاه خیرساز باشد و همچنین خیرین در ساخت آن هم کمک کنند و همچنین یا آنکه فردی زمینی یا ملکی به ما بدهد که بتوانیم از آن هم جهت ساخت خوابگاه بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین همچنین با اشاره به تعطیلی خوابگاه متاهلی جمهوری خاطرنشان کرد: می خواستیم آن خوابگاه را که ملکی قدیمی و همچنین در منطقه تجاری بود تغییر پیدا کردن به احسن کنیم که با مسائل حقوقی و همچنین .. مواجه شد و همچنین حل آن مسائل زمان می برد. احتمالا خوابگاه متاهلی رسالت به جمهوری منتقل می می شود .

او همچنین ادامه داد: با توجه به معظلات و مسائل و مشکلات موجود، در دفترچه کنکور اعلام کردیم که تنها به ۵۰درصد از متقاضیان خوابگاهی بر اساس رتبه‌ها می توانیم خوابگاه بدهیم و همچنین بقیه بایستی و حتما از خوابگاه های خودگردان بهره بری و استفاده کنند. البته جهت خوابگاه دخترک های جوان و ازدواج نکرده مشکل نداریم و همچنین ظرفیت آنها مناسب می باشد.

او همچنین در پایان ابراز امیدواری کرد که خیرین جهت کمک در ساخت خوابگاههای آن دانشگاه اقدام مناسبی انجام دهند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%AC%D9%87-%D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%B1-10619
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : کاهش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خواجه نصیر در سال شمسی تحصیلی جدید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک