سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

فروش آیفون اپل در سه‌ماه اخیر به کاهش ادامه داد، با آن وجود نتایج عملکردی آن غول دنیای تکنولوژی همچنان از پیش‌بینی‌های وال استریت جلوتر می باشد.

 

به نقل از ایتنا از رایورز به نقل از cnet، آن شرکت مستقر در کوپرتینوی کالیفرنیا اخیرا نقل از داد که دخل و درآمد آن هم از فروش آیفون جهت سه‌ماهه دوم اقتصادی و مالی با ۱۷% کاهش به ۳۱٫۱ میلیارد دلار رسید. آن پس نتیجه آن می شود که، بنا بر نقل از بلومبرگ، بهتر از پیش‌بینی‌های تحلیلگران مبنی بر ۳۰٫۵ میلیارد دلار دخل و درآمد می باشد.

ولی باید توجه داشت در روی مثبت سکه، دخل و درآمد اپل از سرویس‌هایش به بالاترین رقم در تاریخ آن شرکت، معادل با ۱۱٫۵ میلیارد دلار، رسید که نشانگر رشدی ۱۶ درصدی می باشد.

 

آن نتایج در بحبوحه تلاش‌های آن شرکت جهت شکلدهی کسب و همچنین کار خدماتی آن هم رقم خورده‌اند، کسب و همچنین کاری که شامل App Store و همچنین Apple Music می‌می شود. آن دستاورد می‌تواند تاثیرات و همچنین اثرات کاهش فروش اسمارتفون‌های جدید (که پهناور و بزرگ‌ترین منبع دخل و درآمد اپل به شمار می‌رود) را کمرنگ کند.

 

اپل، با برجسته‌سازی تمرکز بر سرویس‌ها، ماه قبل میزبان یک رویداد ویژه بود که در آن هم تنها به معرفی سرویس‌های جدید، شامل Apple TV Plus، Apple News Plus و همچنین سرویس گیمینگ Apple Arcade آن هم، پرداخته شد که جهت بهره بری و استفاده از آنها بایستی و حتما حق اشتراک پرداخت می شود.

 

Apple Watch and AirPods کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

مدیران اجرائی اپل مکررا به بیزینس رو به رشد آن شرکت اشاره نموده‌ و همچنین اعلام نموده اند که آن شرکت تا پایان ماه مارس ۳۹۰ میلیون مشترک پولی داشته می باشد، هرچند که آنها اعلام نکرده‌اند که کدام سرویس‌ها بیشترین مشتریکن را داشته‌اند. رییس مسائل اقتصادی و مالی اپل گفت که آن مشترکان پولی قاعدتا تا سال شمسی ۲۰۲۰ از ۵۰۰ میلیون فرد یا شخص خواهند گذشت.

 

عواید ناشی از سرویس‌ها تنها نقطه قوی در حوزه‌های کوچک‌تر کسب و همچنین کار اپل نبود. فروش آیپد با افزایش ۲۲ درصدی به ۴٫۹ میلیارد دلار رسید که به گفته تیم کوک «قوی‌ترین رشد آیپد در شش سال شمسی اخیر بوده می باشد.»

آن رشد عمدتا ناشی از فروش آیپد پرو گرانتر بوده می باشد.

 

بیزینس پوشیدنی‌ها، و همچنین لوازم خانگی و همچنین لوامز جانبی با افزایش ۳۰ درصدی به ۵٫۱ میلیارد دلار رسید. آن افزایش یاری گرفته از رشد تقریبا ۵۰ درصدی فروش پوشیدنیهایی همچون اپل واچ و همچنین ایرپادها بوده می باشد.

 

 

http://phdpress.ir/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D9%87%D9%85%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%82-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند ریاست پارک علم …

سوپروب close
خرید بک لینک