خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی

کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی

کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی از کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در آن دانشگاه نسبت به سال شمسی قبل خبر داد.

دکتر متقی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام آنکه مصاحبه متقاضیان دکتری از ۲۷ اردیبهشت شروع شده می باشد، افزود: مصاحبه آنها تا ۲۲ خرداد ماه ادامه داشت و همچنین نتایج تا ۳۱ خرداد ماه از دانشگاه به نهاد سنجش اعلام می‌می شود که بین ۷۰درصد مصاحبه و همچنین ۳۰ قسمت و بخش کتبی، نتایج نهایتا تا ۲۰ شهریور از طریق نهاد سنجش به ما اعلام خواهد شد.

او همچنین در مورد ظرفیت پذیرش دانشجو اظهار کرد: در سال شمسی ۹۵-۹۴ با توجه به تاکید وزارت علوم بر سیاست کیفی گرایی، دانشگاه خوارزمی نیز در سال شمسی جاری جهت اولین بار بین تعداد دانشجویان موجود که در حال حاضر شاغل خواهند بود و همچنین تعداد عضو هیات علمی که اجازه تدریس در مقاطع تحصیلات تکمیلی را دارند نسبت ساخته یا ایجاد کرده و همچنین صرفا بر اساس ظرفیت خالی تقاضای پذیرش دانشجو جهت مهر ۹۵-۹۴ را داشته می باشد.

به گفته مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی، تعداد دانشجوی دکتری پذیرش شده در آن دانشگاه طی سال شمسی ۹۴ نسبت به قبل کاهش یافته می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10430
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : کاهش پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک