خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / کاهش ۱۳۰ میلیاردی بودجه عمرانی پیام نور

کاهش ۱۳۰ میلیاردی بودجه عمرانی پیام نور

کاهش ۱۳۰ میلیاردی بودجه عمرانی پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – حسینی در جمع خبرنگاران گفت: بودجه عمرانی دانشگاه پیام نور در سال شمسی ۹۴، بیش از ۴۰ میلیارد تومان می باشد و همچنین آن در حالی می باشد که در سال شمسی‎های قبل تا ۱۷۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی به آن دانشگاه اختصاص می‎یافته می باشد.

او همچنین تصریح کرد: آن اعتبار صرفا جهت نگهداری ساختمان‎ها کفایت می کند تا آنکه بخواهیم کار توسعه عمرانی را در دانشگاه دنبال کنیم.

آن مقام مسئول ادامه داد: پایین بودن بودجه عمرانی در کار دانشگاه مانع ساخته یا ایجاد کرده و همچنین البته آن مشکل در کل کشور وجود دارد.

دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به کاهش بودجه عمرانی دانشگاه، امسال احداث پروژه های عمرانی جدید در دستور کار دانشگاه نیست.

حسینی از وجود ۸۰ پروژه عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ قسمت و بخش در آن دانشگاه خبر داد و همچنین افزود: بهره‎برداری از آن پروژه اولویت دانشگاه می باشد و همچنین با آن حال امیدواریم که آن پروژه‌ها تا پایان سال شمسی به بهره‎برداری برسند.

او همچنین با اشاره به استقبال خوب پذیرفته شدگان کنکور در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف جهت تحصیل در دانشگاه پیام نور تصریح کرد: آن دانشگاه در باره راه‎اندازی مراکز رشد پیشرفت های خوبی داشته می باشد و همچنین البته دانشگاه پیام نور لرستان در آن قسمت و بخش نمونه می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/04/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-130-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : کاهش ۱۳۰ میلیاردی بودجه عمرانی پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک