سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / کرسی‌های آزاداندیشی باید فضای گفت‌وگوی منطقی در دانشگاه را فراهم کند

کرسی‌های آزاداندیشی باید فضای گفت‌وگوی منطقی در دانشگاه را فراهم کند

کرسی‌های آزاداندیشی بایستی و حتما فضای گفت‌وگوی منطقی در دانشگاه را فراهم کند

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – داوود گودرزی شامگاه پنجشنبه در جمع دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه‌های فرهنگیان کشور در دشت بهشت شاندیز اظهار کرد: گفت‌وگوی بدون واهمه، بدون توهین و همچنین هیاهو، مستدل سخن گفتن و همچنین تحمل سخت مخالف شرط‌ های اصلی برپایی کرسی‌های آزاداندیشی می باشد.

او همچنین افزود: کرسی‌های آزاد اندیشی می‌تواند در بسیاری از مسائل ملی و همچنین فرهنگی مستلزم و نیاز‌های جامعه و همچنین نحوه برخود با معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه را تبیین کند به روش مثال شرایط فعلی کشور ما بایستی و حتما به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم.

گودرزی ادامه داد: بایستی و حتما چنین مطالبی در کرسی‌های آزاد اندیشی نهادینه می شود و همچنین بایستی و حتما بدانیم که هزینه جنگ اقتصادی که علیه کشور ما وجود دارد حمایت از کلای ایرانی و همچنین تولید داخل می باشد.

ریاست بسیج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری تاکید بسیاری بر گسترش کرسی‌های آزاد اندیشی دارند و همچنین همواره فراهم کردن فضایی جهت گفت‌وگوی منطقی میان دانشجویان را مستلزم و نیاز اصلی فضای دانشگاه‌ها گفتن نموده اند.

او همچنین با گفتن آنکه در نمایش کرسی‌های آزاداندیشی نباید به تعداد اشخاص شرکت کننده توجه کنیم، گفت: مطالبی که در کرسی‌های آزاداندیشی گفتن می‌می شود اهمیت بیشتری از تعداد اشخاص شرکت‌کننده دارد و همچنین لذا نباید هدف ما تنها و فقط جذب اشخاص اکثرا و بیشتر جهت شرکت در آن جلسات باشد.

گودرزی با تاکید بر آنکه فضای کرسی‌های آزاد اندیشی بایستی و حتما امکان گفت‌وگوی منطقی میان دانشجویان را فراهم کند، عنوان کرد: رسالت اصلی دانشجوی بسیجی دفاع از آرمان‌های امام و پیشوا خمینی (ره) و همچنین انقلابمان در فضای منطقی می باشد و همچنین بایستی و حتما در با تمام توانمان در آن مسیر تلاش کنیم.

 

http://pnuna.com/1394/05/%DA%A9%D8%B1%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : کرسی‌های آزاداندیشی بایستی و حتما فضای گفت‌وگوی منطقی در دانشگاه را فراهم کند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک